Profesjonalne toniki do twarzy

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 38
Filtry i sortowanie

Tonik do twarzy to najlepszy przyjaciel Twojej skóry, bez którego pozostałe kosmetyki nie będą w stanie prawidłowo zadziałać. Przywraca pH skóry, nawilża i ułatwia wchłanianie substancji aktywnych z pozostałych kosmetyków pielęgnacyjnych. Sprawdź, jak go prawidłowo stosować.

Bez toniku ani rusz

Przyglądając się temu, jak tonik działa na Twoją skórę, z pewnością zgodzisz się z tym, że nie sposób się bez niego obyć. To właśnie dzięki niemu pozostałe kosmetyki pielęgnacyjne mogą w pełni rozwinąć swoją moc i wchłonąć w głębsze warstwy skóry – a Ty zyskujesz od razu widoczne efekty ich stosowania. Co więcej, to nie ich jedyna zaleta. Dzięki specjalnie dobranym składnikom mogą też spełniać inne zadania – np. nawilżać lub koić skórę, tak jak chociażby w przypadku toników od Bielenda Professional SupremeLab. Tonizowanie jest zatem kluczem, do pięknej, zdrowej skóry – pamiętaj o tym.

Jak wybrać najlepszy tonik?

Szukasz toniku idealnego? Najpierw przyjrzyj się swojej skórze i sprecyzuj jej potrzeby. Suche skórki i uczucie ściągnięcia to znak, że potrzebujesz toniku nawilżającego. Skóra tłusta lub mieszana ucieszy się z takiego o działaniu matującym, który nieco przystopuje produkcję sebum i zapobiegnie błyszczeniu twarzy. Rozwiązaniem dla różnych rodzajów skóry mogą być produkty takich marek, jak Bandi, Yasumi czy Teaology.

Tonik, a jego miejsce w codziennej pielęgnacji

Zastanawiasz się nad tym, jak umiejscowić tonik w swojej codziennej rutynie pielęgnacyjnej? Najlepiej pomiędzy etapem oczyszczania skóry, a jej nawilżania – czyli między żelem myjącym a kremem. Co więcej, po tonik możesz sięgać kilka razy w ciągu dnia, a już na pewno za każdym razem, gdy twarz ma kontakt z wodą. Dzięki niemu skóra odzyska naturalne pH, a ewentualne bakterie nie będą miały szans na to, by się na niej rozwinąć.

Znajdź swój tonik do twarzy wśród kosmetyków Hebe i ciesz się piękną, zdrową skórą na co dzień.