Kremy BB i CC - twarz

89 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie Sortuj Filtruj
Wyczyść filtry
Dzień/Noc
Przyjazne środowisku
Kategorie
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Kremy BB, CC, i DD - naturalny wygląd i skuteczna pielęgnacja

Łączą w sobie działanie pielęgnacyjnego kremu i wyrównującego kolor cery podkładu - kremy BB, kremy CC i kremy DD to dla wielu kobiet ideały w kosmetyczce. Czym się różnią te wszechstronne produkty? Jakie mają działanie? Przyjrzyj się bliżej dostępnym w Hebe najlepszym kremom BB, CC i DD.

Kremy BB - pielęgnacja, lekka formuła i subtelne krycie

Ich nazwa to skrót od Beauty Balm lub Blemish Balm, co można przetłumaczyć jako balsam upiększający. Kremy BB mają lżejszą niż podkład formułę i doskonale nadają się na co dzień. Oprócz wyrównania i stonowania koloru cery, również ją pielęgnują niczym najlepszy, odżywczy krem. Jeśli Twoja skóra jest odwodniona, wybierz dobry krem BB o działaniu nawilżającym. Dostępne są też kremy BB do cery tłustej, dojrzałej lub trądzikowej. Kremy BB z filtrem są świetne do stosowania na co dzień przez cały rok - szczególnie te z wysokim filtrem SPF, które skutecznie chronią przed negatywnym działaniem promieni słonecznych, nie obciążając skóry.

Kremy CC - kontrola koloru i działanie naprawcze

Color Control Cream albo Color Correction Cream to lekkie kremy koloryzujące, idealne dla osób z cerą problematyczną. Jaka jest różnica między kremem BB a CC? Ten drugi ma więcej pigmentu i nieco cięższą formułę, choć wciąż lżejszą niż klasyczny podkład. W przeciwieństwie do niektórych ciężkich fluidów, dobre kremy CC nie tylko nie obciążają cery, ale jeszcze polepszają jej stan. Do wyboru masz całą gamę produktów do skóry z niedoskonałościami. Kremy CC do cery trądzikowej działają przeciwbakteryjnie i łagodzą stany zapalne. Kremy CC do cery dojrzałej maskują drobne zmarszczki i napinają skórę. Kremy CC do cery naczynkowej kryją zaczerwienienie skóry i wzmacniają naczynia krwionośne.

Kremy DD do cery dojrzałej

Są najmłodsze z rodziny produktów koloryzujących i przeznaczone zwłaszcza dla cery dojrzałej i wymagającej. Dynamic Do All, czyli kremy DD zapewniają mocniejsze krycie niż kremy CC, a do tego przeciwdziałają zmarszczkom i rozświetlają skórę. Co ważne, dobry krem DD powinien mocno nawilżać i chronić przed czynnikami środowiskowymi, takimi jak promieniowanie UV i smog - skóra jest „pod dobrą opieką”, wygląda promienniej i młodziej.

Podobnie jak podkłady, kremy koloryzujące i naprawcze mogą mieć wykończenie matujące lub rozświetlające. Jeśli jesteś zwolenniczką produktów bez zbędnej chemii, w Hebe mamy spory wybór naturalnych kremów BB, CC i DD. Znajdź swój ideał spośród renomowanych marek!