Cienie do brwi

45 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Regularne, kształtne brwi nadają twarzy wyrazisty charakter. Aby udoskonalić ich wygląd, masz do dyspozycji całą gamę kosmetyków do brwi. Zestaw do stylizacji brwi w postaci cieni i dobrego pędzelka to must-have każdej wizażystki. Podpowiadamy, jak dobrać cienie do brwi, aby uzyskać perfekcyjny makijaż i piękną oprawę oczu.

Cienie do brwi – dobierz ich kolor

Jakie cienie do brwi wybrać? Pamiętaj, że ich kolor musi pasować do Twoich włosów i karnacji. Produkty do brwi nigdy nie mogą być za ciemne, ponieważ efekt malowania będzie najzwyczajniej przerysowany. Blondynki mogą wybrać np. brązowe cienie do brwi Catrice lub Essence. Dla szatynek odpowiednie będą ciemniejsze odcienie brązu lub grafitu. Brunetki mogą śmiało sięgnąć po najciemniejsze paletki do brwi. Produkty muszą być trwałe, aby makijaż utrzymał się przez cały dzień.

Makijaż brwi – od czego zacząć?

Dobry cień do brwi pozwoli nie tylko wymodelować łuk brwiowy, ale również delikatnie uzupełnić ubytki włosków. Przed malowaniem brwi przeczesz włoski spiralką i ułóż je pod delikatnym skosem – łatwiej zauważysz wszelkie brakujące włoski. Do malowania brwi, oprócz cienia, przydadzą się profesjonalne akcesoria. Pędzelek do brwi powinien być niewielkich rozmiarów i mieć ściętą końcówkę, aby podczas używania zapewniał precyzję.

Jak używać cienia do brwi?

Palety do brwi, takie jak Makeup Revolution, nie bez przyczyny składają się z cieni o zróżnicowanej kolorystyce. Najciemniejszego cienia użyj do zaakcentowania dolnej linii brwi, a także jej zewnętrznej końcówki – mniej więcej do jednej trzeciej długości. Pozostałą, górną linię brwi zaakcentuj jaśniejszym cieniem. W ten sposób zyskasz efekt trójwymiarowości i makijaż brwi będzie wyglądał naturalniej.

Wykończenie i utrwalanie kształtu brwi

W zestawach do brwi, takich jak Hean, znajdziesz również rozświetlacze i wosk do brwi. Rozświetlacz, czyli jasny cień użyj pod łukiem brwiowym. To rozpromieni twarz i otworzy oko. Wosk utrwali efekt makijażu – brwi zachowają kształt i zyskają dodatkowo połysk. Sprawdź najlepsze produkty do brwi w Hebe i korzystaj z naszych promocji.