Naturalne kremy BB i CC

12 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Kremy BB i CC cieszą się w ostatnich latach ogromną popularnością. Nic dziwnego - są wielozadaniowe, ponieważ nie tylko kamuflują niedoskonałości, ale także pielęgnują cerę. Zazwyczaj dają też efekt o wiele bardziej delikatny, aniżeli podkłady. Dotyczy to także naturalnych kremów BB, które dzięki swoim przyjaznym składom mają coraz większe grono zwolenników. Często sięgają po nie również młode osoby, niestosujące na co dzień mocnego makijażu, ale chcące nieco poprawić wygląd swojej cery. Nieco mocniejszy efekt krycia dają natomiast naturalne kremy CC, które wciąż jednak wykazują właściwości pielęgnujące.

Naturalne kremy BB i CC oraz ich składy

Make-up i jednocześnie pielęgnacja cery? To możliwe! Pozwalają na to składy naturalnych kremów CC oraz BB, które poza pigmentami maskującymi niedoskonałości skóry, zawierają też inne, drogocenne substancje. Jakie? Zależy to oczywiście od produktu i jego indywidualnych cech, generalnie są to jednak składniki roślinne o działaniu nawilżającym oraz antyoksydacyjnym. Nierzadko są to również witaminy, w tym zwłaszcza witamina E, która działa odżywczo oraz w sposób uelastyczniający. Zdecydowanie warto sięgać też po naturalne kremy BB z filtrem. Najczęściej jest to SPF15 lub SPF 30, uzyskiwane dzięki filtrom mineralnym. Chodzi tutaj o dwutlenek tytanu oraz tlenek cynku, które coraz częściej nie bielą skóry tak, jak miało to miejsce w preparatach wytwarzanych jeszcze kilka lat temu. Co istotne, wciąż jednak warto stosować pod naturalne kremy BB i CC kremy z filtrem UV, zwłaszcza w okresie letnim. Jest to bowiem jeden z najlepszych sposobów na to, aby przeciwdziałać przedwczesnemu starzeniu się cery.

Prawidłowa aplikacja kremów BB i CC o naturalnych składach

Po oczyszczeniu, tonizowaniu i nawilżeniu skóry twarzy, można przejść do aplikacji naturalnego kremu BB lub CC. Najlepiej wykorzystać do tego celu pędzle do podkładu lub gąbki, choć przy wielu produktach równie dobrze sprawdzą się… dłonie. W przypadku chęci uzyskania mocniejszego efektu naturalny krem BB lub CC można oczywiście zaaplikować ponownie, dopasowując krycie do swoich potrzeb. Warto mieć pod ręką także naturalny puder do makijażu po to, aby zmatowić cerę oraz sprawić, że produkt będzie utrzymywał się znacznie dłużej.