Profesjonalna stylizacja włosów

33 produkty
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
wszystkie podkategorie
Filtruj (0)

Kosmetyki do stylizacji włosów zajmują istotne miejsce na półkach wielu kobiet i mężczyzn. Przy ich pomocy możesz zyskać zarówno naturalny, pełen wdzięku look, jak i ułożyć perfekcyjną fryzurę na wielkie wyjście. W Hebe znajdziesz całą gamę kosmetyków do stylizacji włosów.

Serum do włosów

Serum do włosów to przede wszystkim kosmetyk do pielęgnacji, jednak jest on istotny także podczas stylizacji włosów. Oprócz tego, że odżywia kosmyki i wygładza je, nadaje im też sprężystość, sprawia, że nie puszą się i łatwiej się układają. Ponadto chroni włosy przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury suszarki czy prostownicy.

Pianka do włosów

Pianka do włosów Prosalon lub innej profesjonalnej marki ułatwia stylizację, sprawia, że włosy są bardziej podatne i elastyczne. Poza tym pianki do włosów zwiększają też ich objętość i podnoszą u nasady. Kształt fryzury jest utrwalony, a włosy nie są ani suche, ani posklejane.

Wosk do włosów

Wosk do włosów to kosmetyk wszechstronny. Dzięki profesjonalnym woskom możesz podkreślić pojedyncze pasma włosów, okiełznać puszące się i rozdwojone końcówki, utrwalić fryzurę bez efektu usztywniania włosów i nadać im połysk. Po nałożeniu wosku włosy są miękkie, sprężyste i miłe w dotyku.

Wosk to kosmetyk z pogranicza nabłyszczacza, pasty i żelu, o gęstej, nieco tłustej konsystencji. Pamiętaj więc, aby nakładać go w umiarkowanych ilościach.

Pasta do włosów

Działanie profesjonalnej pasty do włosów przypomina nieco działanie wosku. Pasta nie jest jednak tłusta i nie nabłyszcza fryzury tak jak wosk, za to jej działanie może być trwalsze. Przy pomocy pasty wystylizujesz poszczególne partie włosów, podkreślisz kosmyki czy wygładzisz odstające włoski. Możesz też wybrać pastę dodającą objętości czy taką, która sprawi, że fryzura będzie matowa.

Spray do prostowania włosów

Spray do prostowania włosów Prosalon lub innej marki dostępnej w Hebe pełnie dwie ważne funkcje. Z jednej strony ułatwia prostowanie i sprawia, że fryzura jest nieskazitelnie gładka i błyszcząca. Z drugiej zaś chroni pasma przed działaniem wysokiej temperatury prostownicy.

Puder do włosów nadający im objętość

To doskonały wynalazek dla wszystkich osób, które chcą zwiększyć objętość włosów. Dzięki niemu w mgnieniu oka możesz znacznie unieść włosy, które będą wyglądały jeszcze lepiej.

Puder należy partiami nanosić na włosy przy nasadzie, a potem delikatnie wcierać. Wypróbuj profesjonalny puder do włosów i zyskaj fryzurę uniesioną do nieba.

Lakier do włosów

Profesjonalny lakier do włosów utrwala fryzurę bez efektu sklejania włosów. Możesz dopasować intensywność lakieru do własnych potrzeb – w zależności od tego, czy chcesz delikatnie utrwalić fryzurę i zyskać naturalny look, czy sprawić, że precyzyjne upięcie będzie trzymać się całą noc.

Sprawdź, jakie jeszcze profesjonalne kosmetyki do włosów są dostępne w Hebe!