Wody perfumowane męskie

271 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie Sortuj Filtruj
Wyczyść filtry
Kategorie
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Jaki jest Twój ulubiony zapach? Świeży i energetyczny, elegancki i subtelny, a może oryginalny i zniewalający? W Hebe znajdziesz wody perfumowane na każdą porę roku, dnia i na każdą okazję. Dowiedz się więcej o wyjątkowych męskich zapachach i wybierz ulubiony aromat!

Męskie nuty zapachowe, czyli jakie?

Perfumy męskie są zazwyczaj cięższe i bardziej intensywne niż perfumy kobiece. Nie oznacza to jednak, że są przytłaczające. Wręcz przeciwnie! W dobrych męskich wodach perfumowanych można poczuć doskonale skomponowane, silne, eleganckie, głębokie, ale subtelne i delikatne aromaty.

W perfumach męskich często wykorzystuje się aromaty takie jak: pieprz, który dodaje wodom perfumowanym odrobinę pikanterii; skóra – męski, uwodzicielki i seksowny aromat; bergamotka – cytrusowo-kwiatowa nuta, która może przywodzić na myśl zapach herbaty earl grey; wetiwer – nuta korzenna z żywicznymi tonami; bób tonka – doskonale komponuje się z nutami skóry czy nutami drzewnymi dzięki słodkim i aksamitnym tonom; nuty drzewne, takie jak drzewo agarowe, sandałowe czy bursztynowe, będące kropką nad i w eleganckich i wyrafinowanych męskich perfumach.

Jakie perfumy męskie wybrać?

To, na jakie perfumy się zdecydujesz (dla siebie czy na prezent) zależy przede wszystkim od indywidualnych preferencji, okazji czy pory roku. Jeśli szukasz zapachu na lato lub na dzień, postaw na lżejsze, owocowe, kwiatowe czy ozonowe aromaty, połączone delikatnie z subtelnymi nutami drzewnymi lub nutą skóry.

Jeśli chcesz wybrać perfumy na zimę, na wieczór lub specjalne okazje, możesz zdecydować się na nieco bardziej wyrafinowane aromaty. W takim wypadku znajdź zapach, w którym będą dominowały aromaty korzenne czy drzewne.

Zapach, który może spodobać się silnym, zdecydowanym mężczyznom, to np. perfumy marki Puccini. Łączą one w sobie wszystko to, czego nowoczesny mężczyzna potrzebuje. Wśród aromatów Puccini znajdziesz także zapachy przeznaczone na dzień oraz wody perfumowane na każdą okazję.

Woda perfumowana a woda toaletowa

Woda toaletowa zawiera stężenie olejków eterycznych na poziomie 5-10%. Jest więc nieco słabsza i subtelniejsza od wód perfumowanych.

W wodach perfumowanych stężenie olejków jest wyższe i wynosi około 10-20%. Dzięki temu wody perfumowane mogą utrzymywać się jeszcze dłużej niż wody toaletowe i zachwycać aromatem przez długie godziny.

Sprawdź wszystkie wody perfumowane w Hebe i wybierz zapach idealny dla siebie lub bliskiej Ci osoby.