Bronzery do twarzy

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 117
Filtry i sortowanie

Obecnie bronzer do twarzy to jeden z najczęściej wybieranych kosmetyków. Nic dziwnego: doskonale sprawdza się do poprawy konturu twarzy oraz jej optycznego wyszczuplenia. Takie korzyści można jednak osiągnąć tylko wtedy, gdy kosmetyk będzie w odpowiedni sposób dobrany, ale i zaaplikowany.

Jakie są rodzaje bronzerów do twarzy?

Kosmetyki te różnią się przede wszystkim pod względem konsystencji. Bardzo dużą popularnością cieszą się bronzery w sztyfcie. Są to preparaty łatwe do zaaplikowania, które wystarczy nałożyć w odpowiednim miejscu i następnie rozprowadzić np. za pomocą pędzla do makijażu bronzer w kremie. Dzięki konsystencji dobrze się rozciera i rozprowadza na twarzy, dzięki czemu aplikacja jest znacznie przyjemniejsza i łatwiejsza. Inne rodzaje bronzerów to produkty w:

  • pudrze,
  • kulkach,
  • sztyfcie,
  • kredce.

Takie kosmetyki różnią się też oczywiście kolorami, które należy bardzo uważnie dobierać do swojej karnacji. Wszystko po to, aby nie uzyskać efektu maski.

Nakładanie bronzera krok po kroku

Aplikacja zależy w dużej mierze od tego, w jakiej formie jest produkt. Zakładając, że jest to bronzer w sztyfcie, najważniejsze staje się nałożenie go w odpowiednich miejscach na twarzy. W przypadku czoła najlepiej robić to tuż przy linii włosów. Sprawi to, że będzie ono wydawać się węższe. Na policzkach bronzer nakłada się natomiast pod kośćmi policzkowymi. Dzięki temu twarz jest optycznie wyszczuplona, natomiast kości policzkowe znacznie lepiej zaznaczone. Bronzer do twarzy można nakładać także na linię żuchwy. Najlepiej robić to zachowując połowę odległości pomiędzy czubkiem brody a uchem. Będzie to doskonały sposób, aby odwrócić uwagę od podwójnego podbródka. Co ciekawe, taki kosmetyk nakłada się często również na nos, a konkretnie jego czubek. Dzięki temu można go skrócić oraz wyszczuplić i to bez konieczności przeprowadzania operacji twarzy!

Jak dobrać kolor bronzera?

Generalna zasada jest taka, aby preparat był ciemniejszy o średnio dwa-trzy odcienie od koloru skóry. Większość bronzerów można także nadbudowywać, warto więc po prostu testować takie produkty i to, jaka ich ilość wygląda na cerze najlepiej.