Popularne wpisy
poprzedni następny

Blog

17 grudnia 2021

Retinol bez tajemnic

Retinol – pochodna witaminy A, która znana jest ze swoich właściwości przeciwstarzeniowych, a także przeciwtrądzikowych. To składnik aktywny, który daje spektakularne efekty, pod warunkiem regularnego stosowania oraz odpowiedniej pielęgnacji. Jak go stosować? Po jakim czasie zobaczymy pierwsze efekty? Od jakiego stężenia rozpocząć?
Koreańskie hity w odmładzaniu skóry

Blog Twarz

01 stycznia 2024

Koreańskie hity w odmładzaniu skóry

W świetle nowych trendów pielęgnacyjnych, koreańskie kosmetyki jak zwykle odgrywają kluczową rolę. Dzieje się tak, ponieważ odmładzają skórę, prezentując równocześnie innowacyjne podejście do poprawy jej kondycji. Zanurzmy się zatem w świecie koreańskich hitów CLIV, które nie tylko podążają za trendami, ale także redefiniują pojęcie skuteczności i wygody w codziennej pielęgnacji.


Oznacz nas na Instagramie #hebepolska WASI ULUBIEŃCY
Ceramidy w ochronie bariery skórnej

Blog Twarz

01 stycznia 2024

Ceramidy w ochronie bariery skórnej

Bariera ochronna skóry pełni ogromną rolę w jej zdrowiu, a ceramidy są jednym z najważniejszych elementów w utrzymaniu jej integralności. Dzięki nim, skóra zachowuje elastyczność i nawilżenie, jednocześnie broniąc się przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Jednakże, gdy ilość ceramidów spada, bariera skóry osłabia się, prowadząc do suchości i podrażnień. Sprawdźmy jak z tym zjawiskiem radzi sobie koreańska pielęgnacja


Wszystkie inspiracje