Oryginalne zapachy męskie

1000 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie Sortuj Filtruj
Wyczyść filtry
Marka
Kategorie
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Stosowanie perfum to nie tylko przywilej kobiet i dziewcząt. Odpowiednio dobrane kompozycje to także idealny sposób dla panów chcących podkreślić swój indywidualizm, męskość, ale też drzemiący wewnątrz romantyzm. Zapachy męskie dobiera się jednak w sposób indywidualny niczym szyty na miarę garnitur. To dzięki nim można bowiem zbudować swój wizerunek, poczuć się pewniej lub wręcz dodać sobie cech, które roztoczą wokół absolutnie wyjątkową aurę.

Jakie perfumy dla mężczyzn wybrać?

Tysiące nut, akordów, zestawień i kompozycji… Wybór nie jest więc łatwy i warto dobrze go przemyśleć. Pierwszy krok to znajomość kilku kategorii oraz nut, które w nich dominują. Najbardziej popularne zapachy dla mężczyzn to:

  • szyprowe, czyli typowo męskie oraz ciężkie, bazujące przede wszystkim na nutach mchu i żywicznych,
  • orientalne, które zazwyczaj stanowią najbardziej oryginalne perfumy męskie dzięki zawartości nut korzennych,
  • drzewne z drzewem sandałowym, a także cedrem i paczulą.

Oczywiście męskie perfumy to również delikatniejsze kompozycje na bazie kwiatów oraz owoców. Idealnie sprawdzają się one zwłaszcza latem oraz w ciągu dnia.

Rodzaje zapachów dla mężczyzn

Zapachy męskie określane jako perfumy to jednak dość ogólna kategoria, w ramach której można znaleźć znacznie więcej kategorii. Przykładem są wody perfumowane dla mężczyzn, mające w składach od 10 do 20 proc. olejków eterycznych, dzięki czemu są bardziej przystępne cenowo. Takie produkty można poznać dzięki oznaczeniu EDP, czyli Eau de Parfum. Jeszcze lżejsze są wody toaletowe, w których zawartość olejków eterycznych nie przekracza 10 proc. Sprawia to, że są to doskonałe zapachy męskie na lato, nie są bowiem duszące. Ostatnia kategoria to wody kolońskie dla mężczyzn. Zawartość olejków to od 3 do 5 proc., dzięki czemu są mniej trwałe i bardzo przystępne cenowo, a przy tym doskonale sprawdzają się podczas mniej formalnych wydarzeń, dzięki swojej delikatności.