null

KOLAGEN – bohater młodej skóry

Jest jednym z najważniejszych komponentów naszej skóry, który odpowiada za jej elastyczność i jędrność. Kolagen, zwany białkiem młodości, to bardzo pożądany składnik kosmetyków. W tej kategorii zebraliśmy dla Ciebie wszystkie produkty z zawartością kolagenu do twarzy, ciała i włosów. Co ciekawego wybierzesz dla siebie?

Kremy z kolagenem – nie tylko na zmarszczki

Można go określić jako motor napędowy odnowy komórkowej całego ciała – zapewnia regenerację uszkodzonych tkanek i młody wygląd ciała. Kolagen na skórze tworzy hydrofilowy film, który chroni przed nadmierną utratą wody i dzięki temu ma wpływ na zachowanie jej wysokiej gęstości i jędrności. Choć składnik ten nie wnika w skórę, jest często łączony z substancjami mogącymi ją penetrować. Dzięki temu na przykład dobry krem z kolagenem i kwasem hialuronowym może działać wielowymiarowo – nawilżać od środka i chronić od zewnątrz. Serum z kolagenem przyczynia się do łagodzenia podrażnień i normalizuje wydzielanie sebum. Doskonale sprawdza się do cery dojrzałej, wrażliwej, naczynkowej i atopowej. Kremy z kolagenem są też stosowane na rozstępy – pomagają im zapobiegać i zmniejszają obecne zmiany.

Inne kosmetyki z kolagenem do ciała, włosów i paznokci

W Hebe znajdziesz wiele rodzajów kosmetyków z kolagenem: od balsamów do ciała, przez maseczki kolagenowe, do tuszy do rzęs z kolagenem. Składnik jest również obecny w produktach przeznaczonych do pielęgnacji włosów i paznokci. Zapewnia im ochronę przed czynnikami zewnętrznymi i zapobiega łamaniu. Zajrzyj do naszego wyboru i skuś się na kolagenowe wzmocnienie dopasowane do Twoich potrzeb!

Kolagen

207 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej