Pędzle do konturowania

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 28
Filtry i sortowanie

Konturowanie twarzy to jeden z najbardziej znanych trendów makijażowych w XXI wieku. Kiedy wizażyści, styliści i celebryci odkryli, że za pomocą odpowiednio nałożonego make-upu można zupełnie zmienić optycznie czyjeś rysy twarzy, konturowanie stało się prawdziwym must-have każdej pasjonatki makijażowej. Kluczem do dobrego wymodelowania twarzy jest jednak nie tylko odpowiedni dobór kosmetyków, ale także pędzli do konturowania. Na jaki powinnaś postawić, aby sprawdził się dokładnie tak, jak potrzebujesz?

Pędzel do konturowania twarzy - jaki wybrać?

Możesz używać jednego pędzla do różu, rozświetlacza i bronzera, pamiętaj jednak, żeby myć go po każdym użyciu. W ten sposób zachowasz go w dobrej kondycji na dłużej i unikniesz mieszania się produktów ze sobą!

Jeśli chodzi o kształt włosia, najlepszym wyborem pędzla do konturowania będzie ten z włosiem ściętym pod kątem. W ten sposób będziesz mogła nie tylko wygodnie prowadzić produkt wzdłuż kości policzkowych i naturalnych linii Twojej twarzy, ale też umożliwi Ci to dokładne blendowanie ze sobą produktów.

Jeśli wybierasz raczej sypkie lub prasowane kosmetyki do konturowania, możesz zdecydować się na pędzel z naturalnego włosia. Z kolei jeśli wolisz produkty płynne lub w kremie, postaw na pędzel do konturowania syntetyczny.

W jaki sposób konturować twarz?

Podczas konturowania twarzy zwróć uwagę na kilka elementów:

  • bronzer powinien być maksymalnie dwa, trzy tony ciemniejszy niż Twoja skóra. Nałóż go na zagłębienia policzków, boki nosa, czoło u nasady włosów oraz obszar tuż pod podbródkiem, aby optycznie wyszczuplić twarz,
  • róż dobieraj do tonu swojej karnacji - jeśli masz raczej ciepłą urodę, zdecyduj się na bardziej brzoskwiniowo-różowe produkty, jeśli Twoja cera jest chłodna, możesz postawić na nieco bardziej mroźne pigmenty. Nakładaj produkt na policzki, pomiędzy bronzerem a rozświetlaczem, ale także na czubek nosa, jeśli chcesz poczuć się naprawdę uroczo,

rozświetlacz - powinien zdobić Twoje kości policzkowe, ale również skronie czy środek nosa. Jego zadaniem jest uwydatnić konkretne elementy Twojej twarzy, dlatego jeśli lubisz coś w sobie - nałóż na to rozświetlacz.