Płyny i sole do kąpieli

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 107
Filtry i sortowanie

Kąpiel to nie tylko sposób na usunięcie z ciała zabrudzeń i odświeżenie. To także czas pielęgnacji oraz odżywienia skóry. Właśnie do tego celu wykorzystywane są sole do kąpieli, których warto używać przynajmniej raz w tygodniu, choć zależy to od własnych preferencji. Ich działanie to przede wszystkim nawilżenie skóry, dzięki zawartości olejków eterycznych i gliceryny, ale także działanie antystresowe i relaksacyjne. Sole do kąpieli zdecydowanie warto włączyć do rutyny pielęgnacyjnej.

Składy soli do ciała

Skład takiego preparatu różni się w zależności od producenta. Jak jednak wskazuje nazwa, można w nim znaleźć przede wszystkim chlorek sodu, który koi skórę. Często jest to także siarczan magnezu o właściwościach przeciwzapalnych, a także kojących co sprawia, że redukuje ból mięśni i zmęczenie. Dobre sole do kąpieli to dodatkowo olejki eteryczne, zazwyczaj z drzewa herbacianego i miętowe. Również korzystnie wpływają na cerę, ale mają także bardziej wyraziste zapachy. Nie można zapomnieć dodatkowo o ekstraktach roślinnych świetnie łagodzących podrażnienia.