Cienie do powiek

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 184
Filtry i sortowanie

Makijaż oka jest niezbędny, zwłaszcza w makijażu wieczorowym. Aby go wykonać, najlepiej sięgnąć po cienie do powiek w kolorach dopasowanych do swoich preferencji i potrzeb, ale także do okazji. Kosmetyki do takiego make-upu definiują bowiem powiekę i nadają oczom głębi. Mają jednak różne odcienie, wykończenia i pigmentacje, co pozwala na tworzenie różnych stylów i uzyskiwanie ciekawych efektów makijażu. Rezultat zależy jednak od tego, jaki rodzaj cieni zakupimy. Na szczęście mamy do wyboru wiele wariantów i to nie tylko ze względu na kolory takich produktów, ale również ich konsystencję.

Jakie są rodzaje cieni do powiek?

Cienie do powiek to jedna z najszerszych kategorii produktowych. Rozróżnia się je nie tylko ze względu na formę, w jakiej występują (proszek, krem, żel, kredka itp.), ale także kolorystykę i finisz. Najważniejsze rodzaje to:

  • brokatowe cienie do powiek - zawierają drobinki, które odbijają światło nadając oczom blasku. To idealne produkty na luźną imprezę, ale i na wielkie wydarzenie wieczorowe. Warto pamiętać, aby przed nałożeniem brokatowego cienia zastosować bazę, aby zapewnić trwałość cienia i minimalizować osypywanie się drobinek na skórę pod oczami,
  • matowe cienie do powiek - nie posiadają połysku ani brokatowych drobinek. Mają gładką i jednolitą strukturę, co nadaje im matowego wykończenia. Świetnie sprawdzają się na co dzień, także do makijażu make up no make up, który jest bardzo naturalny.

Kolory cieni do powiek na wieczór

Paletki cieni to świetny wybór, jeden produkt zawiera bowiem wiele odcieni oraz kolorów i tym samym łatwiej wykonać przy jego użyciu makijaż. Jakie kolory jednak wybrać, jeśli chcemy wykonać makijaż na wieczór? W przypadku chęci uzyskania efektu WOW, warto mocniej zaznaczyć powiekę. Dobrze do tego celu sprawdzą się brązowe i szare cienie do powiek, które nadadzą głębi i wyrazistości. Natomiast w sytuacji, gdy inne elementy makijażu są bardziej widoczne (np. czerwona szminka), warto zdecydować się na subtelniejsze cienie do powiek, a także pastelowe kolory.