Wody perfumowane unisex

10 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj
Czytaj więcej

Granice pomiędzy modą damską i męską coraz wyraźniej się zacierają. Widać to na każdym kroku – w ubraniach, akcesoriach, fryzurach, a także… w zapachach. W niepamięć odeszły czasy, kiedy każda z płci mogła korzystać jedynie z wybranych nut zapachowych. Dzisiaj triumfy święcą perfumy unisex – przeznaczone dla kobiet i mężczyzn.

Zapomnij o utartych schematach i poczuj powiew świeżości! Poznaj wody perfumowane, w których przeplatają się tony kobiece i męskie.

Perfumy unisex – co to jest?

Typowo kobiece zapachy wydają Ci się banalne? Nie przepadasz za słodkimi, kwiatowymi tonami?

Perfumy przeznaczone dla mężczyzn są dla Ciebie zbyt oczywiste? Chcesz pachnieć inaczej niż wszyscy?

Odpowiedzią na Twoje problemy mogą być wody perfumowane unisex. Zapachy te powstały z myślą o obydwu płciach – mogą używać ich zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Nie dominują w nich nuty, które uznaje się za typowo damskie lub męskie. Perfumy unisex są oryginalne, niebanalne, intrygujące. Inne niż wszystkie.

Perfumy unisex – czy będą do Ciebie pasować?

Woda perfumowana unisex będzie dla Ciebie dobrym wyborem, jeżeli nie lubisz zamykać się w sztywnych ramach i masz nieco buntowniczą, niezależną osobowość.

Kobietom zapachy unisex dodają męskiej energii oraz pewności siebie. Mężczyznom – zmysłowości i tajemniczości, w których kryje się pierwiastek kobiecy. Sięgnij po dostępne w Hebe perfumy unisex i przekonaj się na własnej skórze o ich niezwykłym działaniu.

Perfum tego typu możesz używać razem ze swoim partnerem. Na każdym z Was zapach będzie prezentował się nieco inaczej.

Woda perfumowana a woda toaletowa – na czym polega różnica?

Wybierając idealny zapach unisex dla siebie, zwróć uwagę na oznaczenie flakonu.

Określenie parfum oznacza, że masz do czynienia z perfumami. Zawierają one od 20 do 43% olejków eterycznych i uznawane są za najbardziej ekskluzywny typ zapachu. Z tego względu ceny perfum są bardzo wysokie.

Oznaczenie EDP (eau de parfum) umieszcza się na wodach perfumowanych. Kompozycje te zawierają od 10 do 20% olejków eterycznych. Ich zapach długo utrzymuje się na skórze lub ubiorze.

EDT (eau de toilette) oznacza, że w wybranym przez Ciebie flakonie znajduje się woda toaletowa ze stężeniem olejków eterycznych na poziomie 5-10%. Zapachy te są delikatniejsze od wód perfumowanych, dlatego ich stosowanie poleca się podczas ciepłych dni.