null

O MARCE L'ORÉAL PROFESSIONNEL

L'Oréal Professionnel Paris to marka profesjonalnych produktów fryzjerskich do pielęgnacji i stylizacji włosów. Marka działa na rynku kosmetycznym od 1909 roku i jest naznaczona wieloma innowacjami tworzonymi we współpracy z najlepszymi stylistami. Francuskość to wizja piękna L'Oréal Professionnel Paris - kobiety pewnej siebie, nonszalanckiej i wolnej.

L'Oréal Professionnel

110 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj
Czytaj więcej

Zadbane włosy w dobrej kondycji? Tylko z Loreal Professionnel

Czy istnieje marka specjalizująca się w produktach do włosów, która jednocześnie wyznacza trendy, ale i współpracuje z fryzjerami z całego świata? Jeśli mielibyśmy wyznaczyć choć jedną, która by przodowała na tle pozostałych to z pewnością byłaby to Loreal Professionel, wiodący przedstawiciel produktów przeznaczonych do pielęgnacji i stylizacji włosów.

Historia Loreal Professionnel sięga roku 1909, kiedy to francuski chemik Eugène Schueller opracował formułę pierwszej delikatnej farby do włosów i założył wówczas firmę, która przybliżała atmosferę Paryża każdemu zainteresowanemu.

Natomiast od 2012 roku można śmiało powiedzieć, że Loreal Professionel stał się marką wkraczającą za najważniejsze kulisy świata mody. Otóż od tego roku staje się oficjalnym partnerem paryskiego Fashion Week i od wielu lat obecny jest na największych pokazach mody.

Marka niemal nieustannie opracowuje nowe, często przełomowe technologie, które przodują na tle innych w branży kosmetycznej. Trzeba przyznać, że dzięki temu, każdy nowy produkt jest wyjątkowym przełomem dla profesjonalnych stylistów i szybko staje się bestsellerem.

Produkty Loreal Professionnel – przełomowa stylizacja

Wśród naprawdę szerokiej oferty kosmetycznej marki warto wyróżnić rozmaite szampony, w tym wzmacniające, wygładzające oraz dodające objętości oraz mgiełki w sprayu o podobnych właściwościach. Nieocenionym hitem marki są także mocno odżywcze maski do włosów, które wspomagają odbudowę nawet bardzo zniszczonych włosów.

Loreal Professionnel dostosowuje produkty do potrzeb każdego rodzaju włosów. Profesjonalne produkty do stylizacji, umożliwią utrzymanie i wyczarowanie każdej fryzury, bez względu na rodzaj włosów. Co ważne, produkty doceniają specjaliści, których wymyślne fryzury zdobią głowy światowej sławy aktorek oraz modelek, wpływając także na pozytywny odbiór kolekcji określonego projektanta.

Uwaga, zamierzasz przeprowadzić profesjonalną stylizację i odbudowę włosów w domu? W Hebe znajdziesz kosmetyki Loreal Professionel, które Cię zachwycą. Sprawdź!

100% bezpieczne
płatności przez payu

14 dni na zwrot
także w drogeriach

Darmowa dostawa
od 35 zł dla klientów zalogowanych

Darmowy odbiór
W ponad 260 Drogeriach

gwarancja
oryginalności