Zestawy kosmetyków do włosów

356 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie Sortuj Filtruj
Wyczyść filtry
Kategorie
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Nasze włosy wymagają kompleksowego podejścia, jeśli chodzi o pielęgnację. Nie wystarczy więc jeden kosmetyk, aby nadać im błysku i świeżości, a także zminimalizować problemy takie jak wypadanie lub nadmierne przesuszenie. Warto sięgać więc po zestawy do włosów przygotowane przez producentów. Są to zazwyczaj zestawy komplementarnych kosmetyków, dopasowanych do potrzeb konkretnych pasm. Dzięki temu można być pewnym, że będą działać w odpowiedni sposób i poprawią kondycję włosów. Wszystko dzięki temu, że ich składy uzupełniają się, a przez to produkty stosowane razem działają w bardziej skuteczny sposób.

Co zawiera standardowy zestaw do pielęgnacji włosów?

Każdy zestaw kosmetyków do włosów różni się od siebie. Zazwyczaj jednak obejmują one podstawowe produkty do pielęgnacji, takie jak szampony, odżywki i maski z jednych linii. Przykładowo mogą być one dedykowane do pasm przesuszonych, farbowanych lub wymagających odżywienia. Świetnym rozwiązaniem jest także profesjonalny zestaw do włosów dedykowany do przeprowadzania różnego rodzaju kuracji odnawiających i odbudowujących. To świetny sposób, aby w zaciszu własnego domu przeprowadzać zabiegi niczym w salonie fryzjerskim, ale w bardziej przystępnej cenie. Pod względem zawartości, w takich zestawach nierzadko można znaleźć również urządzenia do stylizacji włosów. Są to jednak produkty droższe, idealne np. na prezent.

Zestaw prezentowy do włosów, czyli idealny pomysł na upominek

Chcąc zakupić upominek zależy nam na tym, aby był on nie tylko praktyczny, ale i pięknie opakowany. Tutaj również doskonale sprawdzi się zestaw do pielęgnacji włosów, większość tego typu produktów jest bowiem pięknie opakowana już przez producenta. Wystarczy więc tylko kokarda, wstążka lub torebka prezentowa, aby sprawić bliskiej nam osobie wyjątkowy, ale i praktyczny prezent. Oczywiście wybierając taki upominek warto zastanowić się nad potrzebami obdarowanego. W jakiej kondycji są jego lub jej włosy? Czy ma pasma farbowane, czy może w kolorze naturalnym? Znając odpowiedzi na tak podstawowe pytania łatwiej wybierzemy odpowiedni zestaw kosmetyków do włosów.