Pilniczki do paznokci

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 51
Filtry i sortowanie

Każdy manicure potrzebuje idealnego wykończenia. Aby nadać swoim paznokciom pożądany kształt i wyraźnie poprawić ich wygląd, konieczne będzie zastosowanie pilniczka do paznokci. Stoisz właśnie przed wyborem takiego produktu? Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę, zanim zdecydujesz się na pilnik do paznokci.

Jak odpowiednio piłować paznokcie?

Czy wiesz, że aby osiągnąć spektakularny efekt, Twoja technika piłowania paznokci również musi być odpowiednia? Przedstawiamy kilka kroków, o których musisz pamiętać:

  • po pierwsze, zadbaj o to, aby płytka paznokcia była sucha i pozbawiona zanieczyszczeń;
  • po drugie, obie Twoje dłonie powinny mieć stabilne podparcie - nie piłuj paznokci trzymając dłonie w powietrzu, bo może się to źle skończyć dla ich kształtu;
  • po trzecie, używaj pilnika zawsze w jedną stronę - nigdy nie piłuj paznokci ruchem lewo-prawo;
  • po czwarte, nie przyciskaj pilnika zbyt mocno - nierzadko kończy się to połamanymi paznokciami i kształtem, którego chciałaś uniknąć.

Jak dobrać idealny produkt do piłowania paznokci?

Wybierając pilnik do paznokci, dopasuj go do rodzaju manicure, jaki najczęściej posiadasz. Najbardziej uniwersalne pilniczki do paznokci to te papierowe - proste lub lekko zakrzywione, półksiężycowe. Możesz ich używać do każdego rodzaju manicure - te zakrzywione przydadzą się zwłaszcza do profilowania odpowiedniego kształtu płytki.

Przy wyborze pilników do paznokci, zwróć szczególną uwagę na ich ziarnistość. Te do paznokci naturalnych powinny być raczej drobnoziarniste, za to do nadawania kształtu paznokciom żelowym czy hybrydowym stosuj ostrzejsze, gruboziarniste pilniki do paznokci. Do takiego manicure przyda Ci się także polerka do paznokci, dzięki której skutecznie zmatowisz naturalną płytkę i zlikwidujesz wszystkie nierówności.

Szeroki wybór pilników do paznokci

Wszystkie rodzaje pilniczków do paznokci, o których pisaliśmy wyżej, możesz łatwo znaleźć w tej kategorii. Przygotowaliśmy dla Ciebie nie tylko papierowe pilniczki, ale również wersje metalowe czy szklane - wybierz taki, który sprawdzi Ci się najlepiej. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą pilniczków do paznokci marki Hebe Professional.