Auna

zestaw na piękną opaleniznę: naturalne masło kakaowe babeczka, 2x70 g

49 00
DODANO
od 15 zł przez paczkomat dla wszystkich
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Auna

Masło kakaowe w kształcie babeczki/muffinki o wadze 70g to doskonały produkt do pielęgnacji skóry, który może być świetnym uzupełnieniem Twojej codziennej rutyny kosmetycznej. Wykorzystywane od wieków, masło kakaowe jest znane ze swoich wielu korzyści dla skóry. Ta pięknie pachnąca kostka masła kakaowego to prosty i naturalny kosmetyk, który idealnie sprawdzi się szczególnie w okresie letnim.
Masło kakaowe działa jako doskonały nawilżacz, pomagając utrzymać odpowiednie nawodnienie skóry. Jego gęsta konsystencja doskonale wchłania się w skórę, zapewniając długotrwałe nawilżenie i pozostawiając ją miękką i gładką. Dodatkowo, masło kakaowe zawiera naturalne przeciwutleniacze, które mogą pomóc w zwalczaniu wolnych rodników i opóźniać procesy starzenia się skóry. 

Masło kakaowe wykazuje niemalże stuprocentową biozgodność ze skórą, dzięki czemu praktycznie nie uczula, może być stosowane przez alergików i jest bezpieczne dla dzieci.
Warto również podkreślić, że nasze masło kakaowe jest produktem bez opakowania, co sprawia, że jest przyjazne dla planety. Unikając tradycyjnych opakowań, które generują nadmiar śmieci, możemy wspólnie zadbać o nasze środowisko. Kupując nasze masło kakaowe, wiesz, że dokonujesz wyboru odpowiedzialnego dla Ziemi.
Kolejną zaletą masła kakaowego w kształcie babeczki/muffinki jest jego aromat. Pachnie ono czekoladą, co dodaje przyjemności podczas użytkowania. Dodatkowo, masło kakaowe może pomóc w uwydatnieniu naturalnej opalenizny skóry, jest naturalnym bronzerem.

ID: 56421350

Składniki

THEOBROMA CACAO SEED BUTTER