Baarda Trend

naturalna szczotka do brody i włosów ze szczeciną dzika, 1 szt.

94 80
DODANO
od 15 zł przez paczkomat dla wszystkich
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Baarda Trend

Szczotka z naturalną szczeciną dzika w oprawie z drewna bukowego.

Służy do rozczesywania brody oraz masażu skóry pod brodą. Nadaje się do zarostu i każdej długości brody. Dzięki wypukłej główce, która powoduje, że włosie szczotki delikatnie rozchodzi się na boki znakomicie radzi sobie nawet z wyjątkowo twardymi i gęstymi brodami. Świetnie sprawdza się również jako szczotka do włosów na głowie do rozczesywania i układania. Można używać z suszarką.

Włosie szczotki to naturalna szczecina dzika, nabita w główkę w pięciu rzędach. Jest dostatecznie twarde, aby skutecznie rozczesać włosy zarostu i długiej brody. Ułożone jest dosyć gęsto i równo co nadaje jej uniwersalności. Może być używana jako uniwersalna szczotka do brody i włosów na głowie.
Sprawdź również naszą szczotkę do brody ECO z tej samej serii.

Wymiary: długość 21 cm, szerokość główki 3,3 cm, szerokość włosia 3,7 cm, grubość główki z włosiem 3,3 cm, wysokość włosia 2 cm.

Oprawa wykonana z litego drewna bukowego, bejcowana w kolor jasnego brunatu. Nadaje jej to eleganckiego, męskiego wyglądu przyciemniając nieco naturalnie jasny kolor bukowiny, ale pozostawiając widoczność struktury drewna. Szczotka posiada widoczne słoje drewna. Drewno bukowe charakteryzuje się twardą i solidną strukturą, dzięki czemu idealnie nadaje się do zastosowania w szczotkach do włosów. Bejcowanie oprawy zabezpiecza ją przed wilgocią, dzięki czemu szczotka dobrze znosi czyszczenie pod bieżącą wodą.

Szczotkowanie brody

W używaniu szczotki nie chodzi tylko o ułożenie brody, ale również o dotarcie włosiem do skóry twarzy. Masaż skóry twarzy wykonywany podczas szczotkowania pobudza krążenie, poprawiając ukrwienie cebulek włosów i zwiększając dostarczanie im substancji odżywczych i budulcowych. Szczotkowanie daje również efekt peelingu skóry, powodując pozbycie się martwego naskórka, ułatwiając zachowanie codziennej higieny brody i sprawiając, że skóra pod brodą jest zdrowa.

Wykonując regularnie szczotkowanie brody:

 • Pozbędziesz się martwego naskórka i słabych włosów oraz pobudzisz formowanie nowych cebulek.
 • Poprawisz ukrwienie skóry twarzy, co przełoży się na wzmocnienie włosów zarostu.
 • Rozprowadzisz po włosach równomiernie balsam i olejek, uzyskując pewność, że włosy są wygładzone i zabezpieczone od cebulek, po same końce.
 • Twoja broda będzie ułożona i zawsze dobrze prezentująca się.
 • Jak używać szczotki do brody?

  Chwyć szczotkę w dłoń, przyłóż włosiem do brody i wykonuj zdecydowane pociągnięcia z góry na dół. Dociskaj lekko, jeśli chcesz tylko uczesać włosy, lub mocniej jeśli zależy Ci również na masażu skóry. Wykonując szczotkowanie po nałożeniu olejku i balsamu do brody spowodujesz równomierne rozprowadzenie kosmetyków po całej długości włosów.
  ID: 51821142

  Składniki

  drewno bukowe, naturalna szczecina dzika