BIC Flex 4

zestaw: maszynka do golenia, 3 szt. + skarpetki, 1 para

22 49
DODANO
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o BIC Flex 4

Zestaw prezentowy BIC Flex 4 

Zestaw zawiera: jednoczęściowe męskie maszynki do golenia BIC© Flex 4 blister 3 szt. oraz kolorowe męskie skarpetki w rozmiarze 40-44 wyprodukowane specjalnie dla marki BIC

Ten wyjątkowy zestaw zawiera 3 wysokiej jakości jednoczęściowe męskie maszynki do golenia BIC© Flex 4, które zapewniają skuteczne i komfortowe golenie każdego dnia. Każda maszynka Flex 4 wyposażona została w 4 niezależnie ruchome ostrza wyprodukowane z zastosowaniem nanotechnologii, dzięki czemu są 2000 razy cieńsze niż włos i idealnie ostre – skutecznie usuwają nawet najtwardszy zarost. Dla jeszcze większej efektywności umieszczono je w ruchomej główce, która łatwo dopasowuje się do kształtu twarzy, zmniejszając ryzyko zacięć. Pasek nawilżający z aloesem i wit. E oraz duży pasek ochronny dodatkowo zapobiegają zacięciom i podrażnieniom. Bezpieczeństwo użytkowania zwiększa jeszcze specjalnie zaprojektowana wyprofilowana rączka, zapewniająca pewny chwyt i pełną kontrolę w czasie golenia.

Wspaniałym i zabawnym dodatkiem do opakowania maszynek do golenia jest wyjątkowa para męskich skarpetek w najbardziej popularnym rozmiarze 40-44. Skarpetki są wyprodukowane specjalnie dla BIC i specjalnie jako dodatek do zestawu prezentowego. Skarpetki mają motywy graficzne związane z goleniem i są bardzo wesołe. Są one mile widzianym upominkiem na wiele okazji, a zwłaszcza na Swięta Bożego Narodzenia. Zestaw maszynki do golenia i zabawne skarpetki stanowi niezwykłe i niespotykane dotąd połączenie i na pweno wyróżni się wśród innych ofert na rynku.

Maszynka BIC© Flex 4 i zabawne skarpetki to duet idealny – dla wszystkich, którzy poszukują skuteczności i komfortu golenia oraz ciekawej idei na upominek. To doskonały pomysł na prezent!

ID: 473297

Składniki

nie dotyczy