Braun BG3340 GTLGRY

golarka do ciała męska, 1 opak.

259 99
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Braun BG3340 GTLGRY

Golarka do ciała Braun – do delikatnego golenia całego ciała nawet w miejscach wrażliwych. Szybkie usuwanie włosów od klatki piersiowej i pach po nogi i pachwiny. Doświadcz komfortu dzięki technologii SkinShield i czułemu grzebieniowi. Golarkę do ciała można myć do łatwego czyszczenia z czasem działania bezprzewodowego 80 min i wiecznie ostrymi ostrzami.Zawartość pudełka: 1 urządzenie do pielęgnacji ciała, w tym głowica maszynki o drobnym skoku, 1 czuły grzebień, 1 nasadka grzebieniowa (3 mm), 1 nasadka grzebieniowa o drobnym skoku (1 mm)
ID: 459490

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Urządzenie można czyścić pod bieżącą wodą. Przed przystąpieniem do czyszczenia wodą należy odłączyć urządzenie od zasilania. Urządzenie jest wyposażone w specjalny przewód z wtyczką ze zintegrowanym, bezpiecznym zasilaczem o bardzo niskim napięciu. Nie należy wymieniać żadnej części urządzenia ani manipulować przy nim, w przeciwnym razie zaistnieje ryzyko porażenia prądem elektrycznym. Należy używać tylko specjalnego przewodu dołączonego do urządzenia. Jeśli urządzenie jest oznakowane kodem 491, może być używane z dowolnym zasilaczem marki Braun oznaczonym kodem 491-XXXX. Nie należy używać urządzenia, gdy trymer, grzebień lub specjalny przewód z wtyczką są uszkodzone. Nie otwieraj urządzenia! Urządzenie zawiera baterie, które nie są wymienne. To urządzenie może być używane przez dzieci w wieku od lat 8, a także przez osoby o ograniczonych zdolnościach fizycznych, sensorycznych lub umysłowych oraz osoby niemające wystarczającego doświadczenia ani wiedzy, o ile są nadzorowane albo zostały poinstruowane w zakresie bezpiecznego użytkowania tego urządzenia i są świadome istniejących zagrożeń. Jeśli do urządzenia dołączono nasadkę do strzyżenia wło- sów, dzieci w wieku od lat 3 mogą używać jej do strzyżenia włosów pod nadzorem osoby dorosłej. Dzieci nie powinny bawić się urządzeniem. Czyszczenie i konserwacja urządzenia nie mogą być wykonywane przez dzieci. Wyłącznie do użytku domowego. Zasilacz i bazę ładującą należy utrzymywać w stanie suchym. Głowica trymera / głowica trymera do ciała może być używana we wrażliwych miejscach wyłącznie z nakładką grzebieniową. Nie wkładaj trymera do uszu i nosa głębiej niż na 5 mm.
Nazwa wymagana przez prawo: Braun Body Groomer Series 3 3340, golarka do ciała dla mężczyzn, delikatne golenie całego ciała