Chicco CUP 14 month+

kubek termiczny dla 14m+ niebieski, poj. 266 ml, 1 szt.

42 00
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Chicco CUP 14 month+

Wygodny kubek Chicco dla dzieci od 14 miesiąca życia

Najważniejszą funkcją, jaką powinien mieć kubek termiczny ze słomką (niekapek), jest to, że nic się nie rozlewa, nawet gdy dziecko nieopatrznie przewróci lub upuści taki kubek – a jak wszyscy wiemy, to zdarza się często. Kubek niekapek ze słomką jest idealny do nauki picia, ponieważ z naczynia nie wylewa się płyn, nie musisz martwić się o zalaną podłogę, kanapę, fotele i ubrania – kubek niekapek ze słomką oszczędzi Ci wiele frustracji.

Kupując kubek termiczny ze słomką, zwróć uwagę na kilka elementów:

Ustnik – w przypadku kubka Chicco jest to miękka słomka, która może być stosowana po fazie nauki picia z ustników w kształcie smoczka.

Uchwyty – kubek termiczny ze słomką musi zapewniać wygodny uchwyt przystosowany do małych rączek dziecka. Warto, aby był antypoślizgowy, by naczynie nie wysuwało się z ręki.

Pokrywka – kubek niekapek ze słomką jest zakręcany, więc nic się nie wyleje.

Łatwość mycia – higiena sprzętów do karmienia jest bardzo ważna, a naczynie, z którego korzysta dziecko, musi być nieskazitelnie czyste. Kubek nie może mieć więc żadnych trudno dostępnych miejsc, których nie da się umyć w łatwy sposób.

Utrzymywanie temperatury – kubek termiczny ze słomką powinien przez możliwie długi czas utrzymywać ciepłą lub zimną temperaturę napoju.

Atesty – kubek niekapek ze słomką powinien być opatrzony był atestami dopuszczającymi kontakt produktu z żywnością, a także żeby był bezpieczny w użytkowaniu.Termiczny kubek niekapek ze słomką CHICCO o pojemności 266ml charakteryzuje się wszystkimi wymienionymi powyżej cechami. Jest to doskonały wybór dla dzieci w wieku powyżej 14 miesięcy, uczących się samodzielnego picia. Ten kubek termiczny ze słomką ma zabezpieczenia przed rozlewaniem płynu, utrzymuje temperaturę napoju, a naczynie można myć w zmywarce.

Kubek niekapek ze słomką CHICCO nie zawiera PBA.

ID: 47911336