Cosmed Skinologist

złuszczająca maska do twarzy, 30 ml

99 99
DODANO
Dodatkowy rabat na produkty z oznaczeniem PROMO
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Cosmed Skinologist

Złuszczająca maseczka z glinką, kwasem salicylowym i siarką, działa na pory i zaskórniki, pomagając zmniejszyć przebarwienia i szorstkość skóry, odpowiednia dla skóry tłustej i trądzikowej. Idealne do likwidacji zaskórników. Sposób użycia: Nałożyć na uprzednio oczyszczoną skórę twarzy i szyi, omijając okolice oczu i ust. Odczekać 10 minut i spłukać dużą ilością wody. Produkt można włączyć do rutynowej pielęgnacji skóry 1-2 razy w tygodniu. Ponieważ produkt zawiera BHA, do codziennej pielęgnacji należy dodać filtr przeciwsłoneczny SPF 30 lub wyższy.
ID: 480223
Cena jednostkowa: 333,30 zł /100ml

Składniki

Aqua,Kaoline,Bentonite,Colloidal Sulfur,Magnesium Aluminum Silicate,Glycerin,Peg-7 Glyceryl Cocoate Methyl Methacrylate Crosspolymer,Sodium Cocoyl Glycinate,Silica,Salıcylıc Acıd,1,2-Hexanedıol,Carpylyl Glycol Squalane,Rosa Canına Seed Oıl,Acacıa Senegal Gum,Hamamelıs Vırgınıana Extract,Potassıum Sorbate Crocus Chrysanthus Bulb Extract

Informacje dodatkowe

Pojemność: a
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Ostrzeżenie: W zależności od sposobu użycia produktu może wystąpić mrowienie. W przypadku wrażliwości zaleca się zmniejszenie częstotliwości stosowania. Nie stosować na podrażnione miejsca i otwarte rany. Tylko do użytku zewnętrznego. Należy przetestować produkt na niewielkim fragmencie skóry. Jeśli wystąpi podrażnienie, należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami przepłukać je wodą.
Wiek: Młoda