Cremobaza

krem o właściwościach złuszczających z 50% mocznikiem, 30 g

19 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Cremobaza

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją użytkowania lub etykietą.

Cremobaza z mocznikiem w stężeniu 50% wykazuje właściwości silnie złuszczające. Rozmiękcza zrogowacenia. Ułatwia usuwanie stwardniałego, martwego naskórka dając efekt wygładzenia skóry. Dlatego radzi sobie skutecznie ze zrogowaciałą skórą kolan, łokci oraz silnie zrogowaciałą skórą stóp, zwłaszcza popękanych pięt. Pozwala zredukować modzele, odciski i nagniotki na stopach.

WSKAZANIA

Przeznaczony do zrogowaciałej skóry kolan, łokci i stóp (zwłaszcza popękanych pięt). Nie zawiera kompozycji zapachowej. Testowany dermatologicznie

Krem złuszczający - Cremobaza 50%

Cremobaza 50% to krem o właściwościach złuszczających, zawierający mocznik o stężeniu 50%. Działa on na zrogowaciały naskórek, zmiękczając go i ułatwiając jego usunięcie. Po zastosowaniu kremu skóra staje się gładka i miękka. Kosmetyk do pielęgnacj i ciała doskonale sprawdza się w przypadku zrogowaciałej skóry łokci, kolan i stóp, zwłaszcza popękanych pięt. Produkt jest również skuteczny w walce z modzelami, odciskami i nagniotkami. Cremobaza 50% jest odpowiednia do użytku na wszystkich typach skóry.

Jak stosować krem z mocznikiem Cremobaza 50%?

Aby użyć kremu Cremobaza 50%, należy nałożyć go na oczyszczoną i osuszoną skórę w miejscach zrogowaciałych i pękających. Delikatnie wmasować, aż do całkowitego wchłonięcia. Zaleca się stosowanie raz dziennie, najlepiej wieczorem, przez maksymalnie 14 dni. Produkt nie zawiera kompozycji zapachowej i został przetestowany dermatologicznie.

ID: 368446
Cena jednostkowa: 0,67 zł /1g

Składniki

CETEARYL ALCOHOL

Informacje dodatkowe

Pojemność: 30 g
Podmiot odpowiedzialny: Farmapol
Trwałość od otwarcia: 36 mies.
Sposób użycia: Aby użyć kremu Cremobaza 50%, należy nałożyć go na oczyszczoną i osuszoną skórę w miejscach zrogowaciałych i pękających. Delikatnie wmasować, aż do całkowitego wchłonięcia. Zaleca się stosowanie raz dziennie, najlepiej wieczorem, przez maksymalnie 14 dni. Produkt nie zawiera kompozycji zapachowej i został przetestowany dermatologicznie.
Rodzaj rejestracji: wyrób medyczny
Testowany dermatologicznie: TAK
Działanie: Regenerujące, Wygładzające, Zmiękczające
Nazwa wymagana przez prawo: Krem z Urea 50%