Doctor Life Immuna Nano Beta-Glukan

suplement diety, 50 ml

94 99
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Doctor Life Immuna Nano Beta-Glukan

Immuna–suplement diety, zawiera Lentinan - niskocząsteczkowy (w rozmiarach w skali nano) Beta-Glukan. Lentinan jest łatwo rozpuszczalnymβ-(1-3) β-(1-6) -D-glukanem , który jako jedyny pośród beta-glukanów zachowuje naturalną budowę trójwymiarowej spirali(3D) beta glukanu i dzięki temu jest bardziej skuteczny już przy niewielkiej porcji. Lentinan jest pozyskany w opatentowanym procesie fermentacji mycelium Lentinula edodes (Shiitake), a jego skuteczność i bezpieczeństwo jest poparte badaniami klinicznymi na ludziach.

Według Brytyjskiej Agencji Leków i Produktów Zdrowotnych Lentinan wspiera system odpornościowy i jest jego silnym stymulatorem (Opinia Brytyjskiej Agencji Leków i Produktów Zdrowotnych), wpływa na skrócenie czasu infekcji i zapobiega ich wystąpieniu.

Zastosowanie – przeznaczenie: uzupełnienie diety w sezonie grypy i przeziębienia.

Zalecane spożycie: przyjmować 20 kropli dwa razy dziennie po jedzeniu. Można rozcieńczyć w dowolnym płynie. Dzieci: 10 kropli 2 razy dziennie.

Składniki: woda, glukoza, ekstrakt Lentinula edodes zawierający β-(1-3) β-(1-6)-D-glukan.

20 kropli zawiera: Lentinula edodes ekstrakt: Beta-Glukan (Lentinan) 1 – 1,5 mg/ml

Ważne wskazówki: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Produkt odpowiedni dla wegan/wegetarian. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

100% NATURALNY CZYSTY WYCIĄG. Nie zawierają cukru, glutenu, szczawianów, sztucznych aromatów, barwników i konserwantów.

ID: 49829708
Cena jednostkowa: 189,98 zł /100ml

Składniki

Woda, glukoza, ekstrakt Lentinula edodes zawierający β-(1-3) β-(1-6)-D-glukan