Doctor Life Magnesium Ballance

suplement diety cytrynian i jabłczan magnezu magnez 240mg, 120 kaps./1 opak.

79 98
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Do domu: 1-2 dni robocze
Odbiór w paczkomacie: 1-2 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Doctor Life Magnesium Ballance

Doctor Life Magnesium Ballance Cytrynian – Jabłczan magnezu –Potas–Witamina B6, 120 kapsułek

MAGNESIUM BALLANCE zawiera magnez w postaci cytrynianu oraz jabłczanu magnezu z potasem i witaminą B6, która optymalizuje metabolizm i skuteczność magnezu. Magnez w formie jabłczanu jest związkiem magnezu i kwasu jabłkowego i szczególnie korzystną dla organizmu formą magnezu. Wspiera on prawidłowe funkcjonowanie mięśni, zdrowie układu sercowo-naczyniowego, produkcję energii i jest polecany szczególnie osobom przemęczonym. Magnez jest niezbędnym minerałem dla ponad 300 reakcji enzymatycznych w metabolizmie i produkcji energii. Magnez ma korzystny wpływ na układ nerwowy i mięśniowy. Może być stosowany w celu utrzymania prawidłowego poziomu elektrolitów w organizmie. Jabłczan magnezu to jedyna forma magnezu, która przeciwdziała gromadzeniu się szkodliwego aluminium w mózgu i posiada zdolność przekraczania bariery krew-mózg i wiążąc się z aluminium i pomaga w jego usuwaniu. Szkodliwe związki aluminium gromadzą się w organizmie, zwłaszcza w tkankach nerwowych powodując ich uszkodzenia i rozwój choroby Alzheimera. Aluminium może częściej gromadzić się mózgu osób, których dieta ma niedobór magnezu, co niestety obejmuje około 90%populacji. Cytrynian magnezu w postaci naturalnych organicznych związków zapewniają znacznie lepszą wchłanialność jonów minerałów aniżeli nieorganiczne formy. Pirydoksalo-5-fosforan to forma witaminy B6, niezbędna dla metabolizmu białek i aminokwasów. Magnez i witamina B6 wspomagają reakcje biochemiczne zachodzące w ośrodkowym układzie nerwowym. Magnesium Ballance skutecznie uzupełnia braki magnezu i pomaga oczyścić tkanki mózgowe z niebezpiecznego aluminium.


Przeznaczenie: wspomaganie funkcjonowania mięśni, wzmocnienie wytrzymałości podczas wysiłku fizycznego, korzystny wpływ na układ nerwowy oraz kostny.

Zalecane spożycie: dorośli: 2 kapsułki dziennie w trakcie posiłku.

Składniki: magnez (jako jabłczan magnezu, cytrynian magnezu), glukonian potasu, witamina B6 (pirydoksalo-5-fosforan), otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza).

1 kapsułka zawiera: Magnez (jony magnezu) 200mg (53%RWS), Potas (jony potasu) 198mg (10%RWS), Witamina B6 2 mg (143%RWS)

Ważne wskazówki: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Odpowiedni dla wegan lub wegetarian. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w miejscu nienasłonecznionym. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dystrybutor: Doctor Life Sp. z o.o. Tomaszowska 57, 26-425 Odrzywół


Doctor Life - Naszym zobowiązaniem jest poprawa jakości i długości życia, dlatego tworzymy naturalne produkty oparte na dowodach naukowych z myślą o Twoim zdrowiu. Naszą inspiracją jest naukowiec Linus Pauling,podwójny laureat nagrody Nobla i założyciel medycyny ortomolekularnej. Według Paulinga aby osiągnąć doskonałe zdrowie, człowiek potrzebuje "odpowiedniej ilości właściwych substancji, dostarczanych we właściwym miejscu w organizmie we właściwym czasie". Zaawansowane receptury Doctor Life opracowane są z największą starannością przez zespół naukowców i specjalistów medycyny holistycznej. Nasze preparaty zawierają tylko najwyższej jakości, sprawdzone klinicznie składniki w mocnych, skutecznych i jednocześnie bezpiecznych ilościach, a ich czystość jest potwierdzona przez niezależne laboratorium.

ID: 49829935

Składniki

Magnez (jako jabłczan magnezu, cytrynian magnezu), glukonian potasu, witamina B6 (pirydoksalo-5-fosforan), otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza)

Informacje dodatkowe

Rodzaj: kapsułki