DreamSex Men Premium

perfumy męskie z feromonami, 50 ml

65 54
DODANO
Wybrane produkty dla mężczyzn w supercenach
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o DreamSex Men Premium

Mocne Feromony Męskie DreamSex Men Premium

Feromony dla mężczyzn DreamSex Men Premium po użycia wywołują silne przyciąganie seksualne. Kiedy nieświadomie feromon wdychany jest przez Panie, pozwala jej on na odblokowanie wszystkich jej zahamowań seksualnych. Kobiety w obecności osoby pachnącej tymi perfumami czują się bardziej rozluźnione, odważne oraz przychylne.

Te wyjątkowe perfumy z feromonami męskimi otworzą przed Wami nieznany świat przygód i podbojów erotycznych. Działają jak wabik na kobiety, zachęcając je do nawiązywania kontaktu. Feromony oddziałują na podświadomość kobiety, w związku z czym one nie zdają sobie sprawy, że są pod ich wpływem. Możesz to wykorzystać dla własnej korzyści, nawiązując znajomość z Panią, która wpadnie Ci w oko.

Dream Sex Men Premium pozwoli Wam poznać swoją wymarzoną Partnerkę i prowadzić ekscytujące życie intymne. Chcesz, żeby zawsze za Tobą oglądały się kobiety, a Twoja Partnerka darzyła Cię gorącym uczuciem? Nawet jeśli jesteś nieśmiały to i tak będziesz mieć powodzenie w każdej sytuacji. Feromony dadzą Ci niespotykaną możliwość poznania wielu ciekawych kobiet i przeżycia gorącego romansu.

Perfumy feromonowe idealnie nadają się do wykorzystania w życiu codziennym, pracy i sukcesach zawodowych, wpływając na podświadomość płci przeciwnej. Współpracownicy będą odczuwać Cię bardziej zdecydowanego, nabiorą respektu do Twojej osoby.

Niezwykle męsko pachnące feromony są także idealną propozycją dla mężczyzn będącym w stałym związku. Jeżeli zapał Waszej kochanki zmalał, poprzez codzienne stosowanie feromonu erotyczny ogień znów zapłonie, a Wasz seks powróci do tego z czasów poznania się.

Perfumy DreamSex Men Premium posiadają maksymalne bezpieczne stężenie męskich feromonów, działają już po pierwszym użyciu.

DreamSex Premium to zdecydowany, pięknie pachnący i długo utrzymujący się zapach.

Perfum posiada wiodące nuty zapachowe:

Nutami głowy są kardamon, różowy pieprz, liść fiołka oraz mięta.
Nutami serca są szałwia, melon, ananas, lawenda oraz cynamon.
Nutami bazy są wanilia, kasztan, cedr, drzewo bursztynowe oraz drzewo gwajakowe.

ID: 49288180
Cena jednostkowa: 131,08 zł /100ml