Enchen Beardo

maszynka do strzyżenia włosów, 1 szt.

59 00
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Enchen Beardo

Maszynka do strzyżenia włosów ENCHEN Beardo

Już nie musisz korzystać z profesjonalnych usług fryzjerskich, aby uzyskać zadowalające rezultaty. Maszynkę do strzyżenia włosów ENCHEN Beardo wyposażono w wysokiej klasy ostrze typu R i aż 4 nasadki grzebieniowe w różnych rozmiarach. Urządzenie doskonale sprawdzi się także jako trymer. Jego silnik pracuje z prędkością sięgającą aż 6000 obrotów na minutę. Akumulator o pojemności 800 mAh gwarantuje nawet 90 minut pracy, a wchodzące w skład zestawu akcesoria, takie jak olejek do ostrzy i szczoteczka do czyszczenia, ułatwią konserwację urządzenia.

Szybkość i precyzja

Urządzenie ENCHEN posłuży Ci zarówno jako maszynka do strzyżenia włosów, jak i trymer. Ostrze typu R pomoże Ci precyzyjne pozbyć się niechcianych włosków. Wykonane zostało ze stali nierdzewnej, dlatego nie musisz obawiać się podrażnień. Dzięki 4 nakładkom grzebieniowym z łatwością dostosujesz pracę maszynki do swoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest osiągnięcie bujnej fryzury, czy też zależy Ci na całkowitym zgoleniu włosów, produkt ENCHEN sprawdzi się doskonale!

Wysokoobrotowy silnik

Model Beardo wyposażony został w silnik, który wyróżnia się prędkością sięgającą 6000 obrotów na minutę. Mimo dużej mocy urządzenie pracuje zaskakująco cicho – poziom głośności nie przekracza 65 dB. Dzięki temu możesz korzystać z maszynki o każdej porze bez obaw, że obudzisz innych domowników.

Wydajny akumulator

Maszynkę do strzyżenia ENCHEN Beardo wyposażono w wydajny akumulator o pojemności 800 mAh, który umożliwia aż 90 minut bezprzewodowej pracy po jednym naładowaniu. Tyle wystarczy, by móc korzystać z funkcji urządzenia przez nawet 3 miesiące, nim konieczne będzie podłączenie go do ładowania. O poziomie naładowania akumulatora poinformuje Cię wskaźnik LED.

Dodatkowe atuty

Ergonomiczna konstrukcja urządzenia ENCHEN i starannie zaprojektowany uchwyt sprawiają, że korzystanie z maszynki jest niebywale wygodne. Co więcej, dzięki specjalnej blokadzie podróżnej nie musisz martwić się o przypadkowe włączenie się urządzenia w trakcie transportu. W zestawie znajdziesz 4 wymienne nasadki w różnych rozmiarach (3 mm, 6 mm, 9 mm, 12 mm), dzięki czemu z łatwością dostosujesz pracę maszynki do swoich potrzeb.

ID: 51745315