Health Labs Care My Energy

zestaw suplementów diety: BoostMe Now. 60 kaps./1 opak. + ShroomMe Lion’s Mane & Chaga, 1 opak. + MemoryMe, 90 kaps./1 opak.

399 00
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Health Labs Care My Energy

Zestaw My Energy dla wsparcia w walce ze zmęczeniem:

1) BoostMe NOW

Kiedy potrzebujesz szybkiego pobudzenia wypróbuj BoostMe NOW! To suplement diety, dzięki któremu odsuniesz zmęczenie i senność, usprawnisz pamięć i koncentrację, zyskasz siłę i energię do działania. Sup wspiera procesy uczenia się i zapamiętywania. BoostMe Now jest jedynym jak dotąd produktem w Polsce, który łączy składniki wspierające syntezę dopaminy (neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za motywację i chęć działania), m.in. NALT ze związkami zwiększającymi zasoby energetyczne organizmu, wspierającymi pamięć oraz usuwającymi uczucie zmęczenia: Alpha‑GPC, kofeiną i teakryną. Suplement, który w krótkim czasie zwiększy poziom energii, bezpiecznie pobudzi i odsunie uczucie senności. Tak właśnie działa BoostMe Now.

Zalecane stosowanie: 2 kapsułki dziennie - w pierwszej połowie dnia (stosuj doraźnie 2‑3 razy w tygodniu).

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Składniki: Alfosceran choliny, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, kofeina, suchy ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis (L.) Kuntze) zawierający 98% L‑teaniny, N‑acetylo L‑tyrozyna, suchy ekstrakt z liści herbaty assamskiej (Camellia sinensis var. assamica (J. Masters) Kitam.) zawierający 99% teakryny, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

Przechowywanie: W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej 15‑25° C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła.

Środki ostrożności: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Zawiera kofeinę - 200 mg w 2 kapsułkach; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży; nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu.

2) MemoryMe - Kiedy chcesz poprawić pamięć

90 kapsułek, 30 dni stosowania

• popraw sprawność intelektualną
• łatwiej i szybciej przyswajaj nową wiedzę
• pozbądź się mgły mózgowej
• stymuluj aktywność mózgu

Odpowiedni dla wegan

Wybrane składniki produktu i ich właściwości:

BACOPA MONNIERI (BAKOPA DROBNOLISTNA)
• Pomaga szybciej się uczyć i zapamiętywać nowe informacje.
• Adaptogen znany z medycyny ajurwedyjskiej, oznacza “znajomość rzeczywistości”. Pozytywnie wpływa na poprawę pamięci i zdolności kognitywne oraz procesy odpowiedzialne za formowanie pamięci.

GOTU KOLA (WĄKROTA AZJATYCKA)
• Usprawnia neurogenezę i ułatwia zapamiętywanie
• Roślina znana także pod nazwą Hydrocotyle asiatica i Centella asiatica. Wykazuje właściwości stymulujące rozwój fibrobastów, dzięki czemu ułatwia gojenie się ran, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu sercowo‑naczyniowego i pokarmowego, pomaga w utrzymaniu dobrej sprawności poznawczej.

CYTYKOLINA (CDP‑CHOLINA)
• Poprawia pamięć i zdolności koncentracji
• CDP‑cholina odgrywa kluczową rolę w procesach związanych z naszą pamięcią i koncentracją. Usprawnia pamięć oraz zdolności koncentracji i skupienia. Wspiera regenerację błon komórkowych w mózgu dzięki czemu wpływa na prawidłowe przesyłanie sygnałów nerwowych. Zwiększa poziom acetylocholiny czyli neuroprzekaźnika pamięci.
• Wchodzi w skład błon komórkowych układu nerwowego, regeneruje je, odpowiada za syntezę acetylocholiny, wykazuje działanie nootropowe głównie poprzez te szlaki.

FOSFOLIPIDY SŁONECZNIKOWE
• Wpływają na prawidłową komunikację pomiędzy neuronami
• Inaczej fosfotłuszczowce. Stanowią istotny składnik błony komórkowej wszystkich komórek, w tym neuronów - jest to najważniejsza “powierzchnia robocza” komórki nerwowej. Fosfatydylocholina jest prekursorem do syntezy acetylocholiny, czyli neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za formowanie pamięci. Fosfolipidy są kluczowym elementem prawidłowego działania komórek nerwowych.

ACETYLO- L‑KARNITYNA (ALCAR)
• Naturalny środek nootropowy
• Acetylowana forma L‑karnityny (ALCAR) jest naturalnie wytwarzana przez organizm ludzki. Jako substancja o działaniu nootropowym charakteryzuje się dużą biodostępnością i wchłanialnością.

Zalecane spożycie: 3 kapsułki dziennie - w pierwszej połowie dnia.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Składniki: Suchy ekstrakt z bakopy drobnolistnej (Bacopa monnieri (L.) Wettst.) standaryzowany na 50% bakozydów DER 15:1, cytykolina (CDP‑cholina), suchy ekstrakt z Gotu Kola - wąkrotki azjatyckiej (Centella asiatica L.) standaryzowany na 20% glikozydów triterpenowych i 10% azjatykozydów DER 15:1, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, chlorowodorek N‑acetylo‑L-karnityny, fosfolipidy słonecznikowe, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

Przechowywanie: W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej 15‑25°C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła. Należy spożyć w ciągu 2 miesięcy od otwarcia opakowania.

Środki ostrożności: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników i u kobiet w ciąży. Matki karmiące stosowanie produktu powinny skonsultować z lekarzem.

3) ShroomMe Lion’s Mane & Chaga - rytuał, który doda Ci energii i poprawi koncentrację

90 miarek

odpowiedni dla wegan

● naturalne ekstrakty standaryzowane DER 10:1 i 50:1
● synergistyczne połączenie składników
● zwiększenie sił witalnych
● wysoka zawartość polisacharydów
● źródło antyoksydantów

Wybrane składniki produktu i ich właściwości:

Soplówka jeżowata (Lion's Mane)
● Grzyb znany od tysięcy lat w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej
● Suplement diety Lion's Mane & Chaga zawiera skoncentrowany ekstrakt z owocników soplówki jeżowatej DER 15:1

Błyskoporek podkorowy (guz brzozy - Chaga)
● Grzyb należący do farmakopei syberyjskiej i indiańskiej
● Źródło witamin z grupy B oraz minerałów, m.in: miedzi, cynku, potasu, żelaza i wapnia
● Suplement diety Lion's Mane & Chaga zawiera ekstrakt z błyskoporka podkorowego (Inonotus obliquus (Ach. ex Pers.) Pilát) zawierający 40% polisacharydów DER15:1

Składniki: Suchy ekstrakt z owocników soplówki jeżowatej (Hericium erinaceus (Bull.) Pers.) DER 15:1, suchy ekstrakt z błyskoporka podkorowego (Inonotus obliquus (Ach. ex Pers.) Pilát ) zawierający 40% polisacharydów DER 15:1, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

Zalecane spożycie: 1 miarka (500 mg) 1-3 razy dziennie jako dodatek do kawy, herbaty lub innego napoju (nie dodawać do wrzącej wody).

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywanie: W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej 15-25° C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła.

Środki ostrożności: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Kobiety w ciąży i matki karmiące stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem.

ID: 50703410

Składniki

BoostMe NOW: Alfosceran choliny, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, kofeina, suchy ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis (L.) Kuntze) zawierający 98% L teaniny, N acetylo L tyrozyna, suchy ekstrakt z liści herbaty assamskiej (Camellia sinensis var. assamica (J. Masters) Kitam.) zawierający 99% teakryny, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu MemoryMe: Suchy ekstrakt z bakopy drobnolistnej (Bacopa monnieri (L.) Wettst.) standaryzowany na 50% bakozydów DER 15:1, cytykolina (CDP cholina), suchy ekstrakt z Gotu Kola - wąkrotki azjatyckiej (Centella asiatica L.) standaryzowany na 20% glikozydów triterpenowych i 10% azjatykozydów DER 15:1, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, chlorowodorek N acetylo L karnityny, fosfolipidy słonecznikowe, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu ShroomMe Lion’s Mane & Chaga: Suchy ekstrakt z owocników soplówki jeżowatej (Hericium erinaceus (Bull.) Pers.) DER 15:1, suchy ekstrakt z błyskoporka podkorowego (Inonotus obliquus (Ach. ex Pers.) Pilát ) zawierający 40% polisacharydów DER 15:1, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu

Informacje dodatkowe

Rodzaj: kapsułki