Herome

zestaw: odżywka do paznokci, 7 ml + utwardzacz, 4 ml + kuracja do skórek 1,3 ml

64 99
DODANO
od 15 zł przez paczkomat dla wszystkich
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Herome

Paznokcie sztuczne lub akrylowe często uszkadzają płytkę, ponieważ nakładanie i usuwanie sztucznych paznokci pogarsza jej stan. Stosowanie leków może również powodować wrażliwość i osłabienie paznokci. Wygodne mini produkty w tym zestawie do manicure pomogą Ci zapoznać się z bogatą kolekcją produktów do pielęgnacji paznokci Herome.

Zestaw zawiera:
• Exit Damaged Nails 7ml (produkt pełnowymiarowy) - bogaty w witaminy i minerały olejek migdałowy regeneruje bardzo zniszczone paznokcie. Zaawansowany kompleks witamin A, C, E, F, pantenolu i krzemu odżywia płytkę paznokcia od wewnątrz.
• Cuticle Night Repair 1,3g - koniec z uszkodzonymi lub zaognionymi skórkami. Lecznicze działanie Cuticle Night Repair pomoże odbudować skórki w ciągu tygodnia. Połączenie składników takich jak olejek jojoba i migdałowy, masło shea, witamina E i bisabolol regeneruje suche i popękane skórki oraz stymuluje wzrost paznokci.
• Nail Hardener Sensitive 4ml - po kuracji regeneracyjnej Exit Damaged Nails (czas trwania: tydzień), ten utwardzacz to kolejny krok do pięknych, długich paznokci. Utwardzacz do paznokci jest hipoalergiczny i zawiera ekstrakt z alg, który stymuluje wzrost paznokci: idealny dla wrażliwych paznokci.

Sposób użycia:
Krok 1. Exit Damaged Nails
Oczyść paznokcie za pomocą zmywacza. Nakładaj 1 kroplę olejku migdałowego na każdy paznokieć dziennie przez 1 tydzień. Wmasuj olejek. Dla uzyskanie optymalnych rezultatów nie używaj lakieru do paznokci podczas kuracji regeneracyjnej.
Krok 2. Cuticle Night Repair
Codziennie nakładaj oliwkę na skórki. Niech olej dobrze się wchłonie. Ten produkt może być również stosowany do paznokci u stóp.
Krok 3. Nail Hardener Sensitive
Po utwardzeniu regeneracyjnym Exit Damaged Nails - pierwszego dnia nałóż jedną warstwę utwardzacza do paznokci, a następnego dnia drugą warstwę. Trzeciego dnia usuń obie warstwy za pomocą zmywcza. Powtarzaj te kroki przez 21 dni.

ID: 55139095