Manicure hybrydowy i żelowy

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 225
Filtry i sortowanie

Hybryda na paznokciach? Doskonały pomysł! Najlepsze lakiery hybrydowe są niebywale trwałe – ich kolor trwa do 3 tygodni. Podpowiadamy, jakie produkty są niezbędne do nałożenia hybrydy i jak zrobić paznokcie hybrydowe jak profesjonalistka.

Co będzie potrzebne?

Lakiery hybrydowe są utwardzane światłem ultrafioletowym, więc do wykonania manicure lampa UV jest niezbędna. Możesz wybrać lampę zwykłą lub ledową – ta druga oszczędza czas, ponieważ już kilka sekund wystarczy, aby utwardzić warstwę lakieru. Potrzebujesz też pilniczka, bloczka polerskiego, odtłuszczacza (cleanera) i bezpyłowych wacików.

Podstawowy zestaw lakierów hybrydowych

Do malowania niezbędny jest zestaw lakierów hybrydowych. Pierwszy to baza, czyli bazowy lakier do paznokci. Drugi to produkt kolorowy – do wyboru masz całą gamę odcieni metalicznych, błyszczących, matowych, nude, brokatowych i wiele więcej. Kolorową warstwę utwardza się top coatem. Lakier wierzchni daje piękny połysk. Nasza propozycja to lakiery hybrydowe Mylaq – są trwałe, niedrogie i dostępne w dziesiątkach kolorów.

Hybryda krok po kroku

Przygotuj paznokcie – płytkę delikatnie spiłuj bloczkiem polerskim i odtłuść bezpyłowym wacikiem nasączonym cleanerem. Nałóż na paznokcie bazę. Utwardź ją pod lampą – czas jest podany przez producenta i może się różnić w zależności od produktu. Teraz kolej na kolorowy lakier hybrydowy. Nałóż jedną lub dwie warstwy, utwardzając pod lampą każdą z nich. Na koniec zaaplikuj top coat. Warstwę dyspersyjną po utwardzeniu przemyj cleanerem. Dostępne są też top coaty, które nie wymagają stosowania odtłuszczacza. Twoja hybryda już gotowa!

Jak zmyć lakier hybrydowy?

Delikatnie spiłuj top coat pilnikiem o gradacji 180. Na wacik lub specjalną folię do hybryd z wacikiem nalej preparat do usuwania hybryd (na bazie acetonu). Przyłóż go do paznokci i owiń palec aluminiową folią. Odczekaj około 10 minut. Możesz bezpiecznie usunąć lakier hybrydowy.

Hybryda daje ogromne możliwości zdobienia. Możesz tworzyć na paznokciach wzory i otrzymywać super efekty bez szczególnych zdolności manualnych. Sprawdź w Hebe lakiery hybrydowe i zakochaj się w ich pięknych kolorach.