Pielęgnacja - odżywki do paznokci

138 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Długie, mocne i zadbane paznokcie to atrybut kobiecej urody. Jak o nie zadbać? Podpowiadamy, jakich produktów używać na co dzień i jaka odżywka do paznokci po hybrydzie przywróci płytkę do pierwotnego stanu.

Najlepsza odżywka do paznokci?

Najlepsza odżywka do paznokci to odżywka dopasowana do problemu, z jakim się mierzysz. Jeśli płytka jest łamliwa, choć gruba, wybierz preparat do paznokci suchych. Do miękkich wybierz natomiast dobrą odżywkę po hybrydzie, która odbuduje spójność warstw płytki. Jeśli chcesz, aby płytka była grubsza, sięgnij po odżywkę do paznokci cienkich. Wyspecjalizowane preparaty do uporania się z różnymi problemami paznokci dostępne są np. w ofercie Nail Tek – znajdziesz je w Hebe.

Odżywka 8 w 1

Nie wiesz, która odżywka będzie dla Ciebie najlepsza? Wypróbuj uniwersalną pielęgnację paznokci, jaką oferuje Eveline 8 w 1. To kultowy już preparat, który wszechstronnie dba o płytkę. Możesz używać go do paznokci rozdwajających się , zniszczonych, cienkich, kruchych, miękkich, łamliwych, matowych, o nierównej powierzchni… Już po dwóch tygodniach zauważysz spektakularne efekty – paznokcie staną się zregenerowane, gładkie i mocne.

A może lakier ochronny?

Dobre rezultaty dają też lakiery utwardzające do paznokci. Jeśli lubisz na co dzień malować paznokcie, sięgnij po lakiery ochronne Seche Vite. Produkty tej marki wnikają w wilgotny lakier kolorowy, błyskawicznie go utwardzając. Kolor staje się odporny na odpryskiwanie i ścieranie. Formuła kosmetyku zapobiega żółknięciu lakieru. To świetna alternatywa dla manicure hybrydowego, która nie niszczy naturalnej płytki.

Zestaw do pielęgnacji paznokci

Aby cieszyć się zdrowymi paznokciami, oprócz dobrej odżywki, używaj też profesjonalnych akcesoriów. Wybierz cążki, pilniki, bloczki polerskie, drewniane patyczki i przybory, które delikatnie usuną skórki, wygładzą paznokcie i w bezpieczny sposób skrócą płytkę bez jej rozwarstwiania. Sprawdź produkty z tej kategorii Hebe i korzystaj z najlepszych promocji.