Medispirant

żel pod prysznic, 180 ml

24 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Medispirant

Medispirant żel pod prysznic nie tylko skutecznie oczyszcza i pielęgnuje skórę, ale przede wszystkim zmniejsza aktywność gruczołów potowych, co przy regularnym stosowaniu eliminuje wydzielanie potu na całej powierzchni ciała. Dodatkowo dzięki zawartym w składzie jonom cynku Medispirant działa antybakteryjnie i tworzy barierę przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu potu.

Medispirant żel pod prysznic zapewnia długotrwałe uczucie świeżości, pozostawiając skórę miękką i aksamitną w dotyku. Preparat jest przeznaczony do codziennego stosowania.
ID: 427269
Cena jednostkowa: 13,88 zł /100ml

Składniki

Aqua,Sodium Laureth Sulfate,Zinc Coceth Sulfate,Cocamidopropyl Betaine,Capryl/ Capramidopropyl Betaine,PEG-40 Hydrogenated Castor Oil,Aluminum Chlorohydrate,Aluminum Lactate,Sodium Capryloyl Glutamate,PEG-4 Rapeseedamide,Parfum,Benzyl Alcohol/ Methylchloroisothiazolinone/ Methylisothiazolinone

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Przeciwwskazania:_Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. W przypadku pojawienia się w miejscu stosowania podrażnienia w postaci pieczenia, świądu lub rumienia należy przerwać stosowanie produktu. Do stosowania można powrócić po ustąpieniu ww. objawów.
Nazwa wymagana przez prawo: Medispirant Antyperspirant żel pod prysznic 180 ml