Neno Lavar

silikonowa szczotka elektryczna do czyszczenia butelek, termosów i smoczków, 1 szt.

79 00
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Do domu: 1-3 dni robocze
Odbiór w paczkomacie: 1-3 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Neno Lavar

NOWOCZESNY DESIGN

Czy szczotka do czyszczenia butelek kojarzy Ci się z niezbyt atrakcyjnym i zakurzonym akcesorium? Poznaj Neno Lavar elektryczną szczotkę, której gładka, biała obudowa stanowi doskonałe dopełnienie wystroju minimalistycznej kuchni lub łazienki.

2 KOŃCÓWKI

Mycie butelek, termosów i smoczków to czasochłonna aktywność, która odwraca Twoją uwagę od ważnych spraw. Szukając rozwiązania problemu, wyposażyliśmy Neno Lavar w obrotowe, silikonowe końcówki z wypustkami. Każda z nich pomaga szybko i dokładnie wyczyścić zarówno większe, jak i mniejsze przedmioty, skracając czas spędzany przy zlewie.

HIGIENA PRZEDE WSZYSTKIM

Bakterie są najgorszym wrogiem rodzica i malucha. Wiemy o tym od dawna, dlatego zaprojektowaliśmy Neno Lavar tak, aby zminimalizować ryzyko gromadzenia się na powierzchni szkodliwych drobnoustrojów. Błyskawiczna możliwość umycia silikonowych elementów pozwala na higieniczne użytkowanie szczotki każdego dnia.

PRECYZYJNE CZYSZCZENIE

Resztki pokarmu stanowią źródło rozwoju bakterii, które mogą przedostać się do układu pokarmowego dziecka. Możesz się ich pozbyć, używając specjalnie wyprofilowanej końcówki, która idealnie pasuje do kształtu smoczka od butelki. Silikonowe wypustki docierają do trudno dostępnych miejsc i precyzyjnie usuwają pozostałości. W efekcie zyskujesz pewność, że smoczek będzie odpowiednio czysty i gotowy do ponownego wykorzystania.

WODOODPORNY

Wyznajemy zasadę, że nowoczesność powinna iść w parze z bezpieczeństwem. Zadbaliśmy, aby Neno Lavar posiadała wysoki stopień wodoodporności (IPX6), dzięki czemu możesz używać jej bez obaw, że silnik ulegnie uszkodzeniu w kontakcie z wodą.

MOCNY UCHWYT

Kiedy dom przypomina pole bitwy, dobrze mieć potrzebne akcesoria zawsze pod ręką. W zestawie ze szczotką znajduje się niewielki uchwyt, który pozwala na przechowywanie produktu zawsze w jednym miejscu. Dodatkowo mocowanie podtrzymuje Neno Lavar w pozycji pozwalającej na swobodne spływanie resztek wody.

ŁATWA OBSŁUGA

Neno Lavar różni się od tradycyjnych szczotek, ale jej obsługa pozostaje równie prosta. Szczoteczkę uruchamia dłuższe przytrzymanie przycisku umieszczonego na spodzie trzonka. Wnętrze butelki wyczyści obrotowa końcówka, którą możesz nawigować za pomocą trzonka.

PEŁNY ZESTAW

Zdarza Ci się nie mieć kabelka z odpowiednim wejściem? W Neno dbamy o pełne wyposażenie każdego produktu, dzięki czemu nie musisz dokupować do urządzenia żadnych dodatkowych elementów. Neno Lavar otrzymujesz wraz z: dwoma silikonowymi końcówkami, trzonem szczotki, końcówką do mycia drobnych elementów i kablem USB C.

CZAS DZIAŁANIA DO 2H

Nie da się ukryć, że bezprzewodowe urządzenia mogą rozładować się w nieodpowiednim momencie. Mając na uwadze komfort użytkowania, zadbaliśmy, aby Neno Lavar została wyposażona w wydajną baterię. Dzięki temu szczotka może pracować aż do 2 godzin.

SZYBKA I PRAKTYCZNA

Czas to odpoczynek lub cenne chwile spędzone z rodziną. Przy pomocy Neno Lavar zaoszczędzisz go, znacznie zwiększając tempo mycia.

ID: 51821152