Olimp Sport Nutrition Tribusteron 90

suplement diety - boostery testosteronu, 120 kaps./1 opak.

70 00
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Do domu: 1-3 dni robocze
Odbiór w paczkomacie: 1-3 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Olimp Sport Nutrition Tribusteron 90

Olimp T-100 Hardcore Mega Caps – co to jest?

Olimp T-100 Hardcore Mega Caps to suplement diety marki Olimp Sport Nutrition, będący kompozycją wysokiej jakości ekstraktów roślinnych, cynku, magnezu oraz witaminy B6. Poszczególne składniki przebadano pod kątem obecności metali ciężkich w nowoczesnym Ośrodku Badawczo-Rozwojowym firmy farmaceutycznej Olimp Laboratories, co świadczy o bezpieczeństwie suplementu diety. Produkt jest też wolny od substancji powszechnie uznawanych za nielegalny doping!

Popularny wśród dorosłych, aktywnych fizycznie mężczyzn oraz wyczynowych sportowców preparat, dzięki zawartemu w nim cynkowi, ma na celu, m.in. utrzymanie na odpowiednim poziomie stężenia we krwi głównego męskiego hormonu płciowego – testosteronu.

Hormon, którego stężenie z wiekiem spada, produkowany jest głównie przez komórki miąższowe jąder (90%). Odpowiada przede wszystkim za kształtowanie męskich cech, korzystnie wpływając, m.in.: na popęd seksualny, produkcję i jakość nasienia. Testosteron sprzyja również rozwojowi masy mięśniowej, dzięki czemu łatwiej nam kształtować sylwetkę.

Poznaj skład Olimp T-100 Hardcore Mega Caps

Opracowując skład Olimp T-100 Hardcore Mega Caps specjaliści firmy farmaceutycznej nie mogli pominąć cynku. Istotnymi składnikami suplementu diety marki Olimp Sport Nutrition są  dwa ekstrakty z: buzdyganka ziemnego (standaryzowany odpowiednio na 90% saponin oraz 60% saponin i 20% protodioscyn) oraz kozieradki pospolitej, które wraz z pierwiastkiem cynku umieszczono w formule ELITE TESTO-SUPPORT BLEND.  Skład produktu tworzą ponadto inne blendy:

 • E2-Block (zawiera ekstrakty: granatu, owsa zwyczajnego, pieprzu czarnego)
 • DIHYDRO CUT SYSTEM (zawiera ekstrakt palmy sabałowej)
 • FREE A.N.D.R.O. FORMULA (zawiera ekstrakty: korzenia Maca, pokrzywy zwyczajnej, magnez, witamina B6)
Olimp T-100 Hardcore Mega Caps – właściwości

Zastanawiasz się jak działają poszczególne składniki suplementu Olimp T-100 Hardcore Mega Caps? Kluczowym założeniem preparatu jest utrzymanie na odpowiednim poziomie testosteronu. Zasadna jest więc obecność w składzie produktu wspomnianego cynku, który nie tylko pomaga w zachowaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi, ale również w utrzymaniu właściwej płodności i odpowiednich funkcji rozrodczych. Niewątpliwie zaletą cynku jest jego wysoko przyswajalna forma chelatu aminokwasowego Albion™, która jest hipoalergiczna, odporna na kwaśne pH żołądka i łagodna dla przewodu pokarmowego.

Czego jeszcze możesz oczekiwać po suplementacji Olimp T-100 Hardcore Mega Caps?

 • ogólnego wzmocnienia organizmu, w tym możliwości fizycznych (ekstrakt z owsa zwyczajnego)
 • wsparcia dla metabolizmu energetycznego i funkcjonowania tarczycy (ekstrakt z owsa zwyczajnego)
 • korzystnego wpływu na libido, aktywność fizyczną i psychiczną (ekstrakt korzenia Maca)
 • pomocy w prawidłowym funkcjonowaniu systemu nerwowego (magnez, witamina B6)
 • wsparcia w zmniejszeniu uczucia zmęczenia i znużenia (magnez, witamina B6)
 • pomocy w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni (magnez)
 • pomocy w regulacji aktywności hormonalnej (witamina B6)
 • wsparcia w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru i glukozy we krwi (kozieradka pospolita)
Olimp T-100 Hardcore Mega Caps - opinie

Opinie na temat Olimp T-100 Hardcore Mega Caps nie są przypadkowe. Jeden z topowych produktów marki Olimp Sport Nutrition oceniany jest jako świetny booster testosteronu. Z uwagi na skład, ale też jakość i ilości zastosowanych w poszczególnych kapsułkach składników aktywnych, suplement diety polecany jest przez wielu profesjonalnych sportowców na całym świecie, pracujących nad muskularną sylwetką. Opinie o Olimp T-100 Hardcore Mega Caps potwierdzają także mężczyźni, którzy od dawna stosują preparat w celu utrzymania odpowiedniego poziomu testosteronu we krwi.

Jak stosować Olimp T-100 Hardcore Mega Caps?

Olimp T-100 Hardcore Mega Caps powstał z myślą o dorosłych, aktywnych fizycznie mężczyznach, uprawiających sport amatorsko i wyczynowo. Producent zaleca stosowanie trzy razy dziennie po 1 kapsułce w trakcie posiłku. Należy jednak pamiętać, aby suplementu diety nie traktować jako zamiennika zbilansowanej diety, a jedynie jako jej dodatek. Nie można zapominać o zdrowym trybie życia i zbilansowanej diecie.

Jedno opakowanie Olimp T-100 Hardcore Mega Caps zawiera 120 łatwych do połknięcia kapsułek, co przekłada się na aż 40 zalecanych porcji.

Olimp T-100 Hardcore Mega Caps – 100% męskości!

ID: 56609095

Informacje dodatkowe

Rodzaj: kapsułki