Optima Natura

sól do kąpieli Jodowo-Bromowa Hygge Regeneracja, 1 kg

49 00
DODANO
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Optima Natura

Sól Jodowo-Bromowa Hygge REGENERACJA

Oryginalna wysoko zmineralizowana Bocheńska Sól jodowo-bromowa to esencja minerałów o wysokiej zawartości jodu, magnezu i wapnia. Stanowi idealne źródło regeneracji, relaksu i dobrego samopoczucia.

Kąpiel mineralna działa nawilżająco i regenerująco, wspomaga także pielęgnację skóry dotkniętej łuszczycą oraz AZS. Odpowiednie stężenie roztworu wraz z optymalną temperaturą ok. 38°C wpływa nie tylko na skórę i błony śluzowe ale pośrednio również na cały organizm, łagodząc napięcia nerwowe i stres.

Bocheńska Sól Jodowo-Bromowa nie zawiera barwników, sztucznych zapachów i konserwantów. Znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle kosmetycznym jak i farmaceutycznym.

Ciepła kąpiel z solą jodowo bromową regeneruje po wysiłku fizycznym. Nawilża, odżywia i wygładza skórę. Ze względu na drobnokrystaliczną strukturę, można wykorzystać ją do domowych peelingów, czym przyczynia się do redukcji cellulitu.

Zastosowanie
  • Kąpiel regenerująca - wsyp 200g produktu (10 łyżek) do 100l wody w wannie. Następnie zanurz się w mineralnej kąpieli na 10 do 15 minut. Jeżeli to możliwe nie spłukuj ciała po kąpieli.
  • Masaż peelingujący - kolistymi ruchami, niewielką ilość kosmetyku rozprowadź na zwilżonej skórze do momentu rozpuszczenia preparatu, a następnie spłucz ciepłą wodą. Dla uzyskania lepszego efektu przed użyciem zmieszaj sól z niewielką ilością oleju ze słodkich migdałów Optima Natura.

    Można stosować w saunie.

  • Poprawa mikroklimatu - w pomieszczeniu, w którym chcesz poprawić jakość powietrza postaw miskę z gorącą, parującą wodą i rozpuść w niej 60g soli (3 łyżki). Zamknij pokój i poczekaj, aż woda przestanie parować.

Przeciwwskazania: podrażniona i skaleczona skóra, otwarte rany, alergia na którykolwiek ze składników kosmetyku.

Po użyciu produktu może wytrącić się osad. Należy zawsze szczelnie zakręcać opakowanie.

Stosować regularnie 2-3 razy w tygodniu.

ID: 59727771
Cena jednostkowa: 0,05 zł /1g

Składniki

Sodium Chloride.