Pipi Nitolic

zestaw: płyn w sprayu przeciw wszawicy do włosów, 30 ml + grzebień, 1 szt.

21 99
DODANO
Szaleństwo zakupów! Dodatkowy rabat na produkty z oznaczeniem SZALENSTWO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Pipi Nitolic

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją użytkowania lub etykietą.

Pipi NITOLIC® z grzebieniem to wyrób medyczny przeznaczony do leczenia wszawicy wołanej przez wesz głowową. - wykazuje wysoką skuteczność dzięki technologii o-effect® - szybko i równomierne pokrywa skórę głowy i włosy - ułatwia usunięcie z włosów martwych wszy i gnid - wygodny w aplikacji - bezpieczny, nie zawiera środków owadobójczych - łatwo zmywa się z włosów

ID: 439525
Cena jednostkowa: 0,31 zł /1g

Składniki

Cyklometikon, polisorbat 80,mirystynian izopropylu

Informacje dodatkowe

Podmiot odpowiedzialny: ICB Pharma Tomasz Świętosławski, Paweł Świętosławski Sp. J.
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie stosować wyrobu medycznego w przypadku stwierdzenia reakcji alergicznej (nadwrażliwości) na którykolwiek składnik. Nie stosować na uszkodzoną skórę lub w miejscach ze znacznym przerwaniem ciągłości skóry. Nie stosować wyrobu u dzieci poniżej 2 roku życia. Nie stosować wyrobu po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu.
Sposób użycia: Nanieś wyrób Pipi NITOLIC® na suche włosy, zaczynając od nasady włosów, a następnie na całą ich długość, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc za uszami i z tyłu głowy. Wmasuj preparat, by równomiernie pokrył skórę głowy, włosy oraz obecne w nich pasożyty. Pozostaw na 1 godzinę. Następnie spłucz włosy wodą i umyj głowę zwykłym szamponem. Dokładnie wyczesz martwe wszy i gnidy przy użyciu dołączonego grzebienia
Przeciwwskazania: Nie stosować wyrobu medycznego w przypadku stwierdzenia reakcji alergicznej (nadwrażliwości) na którykolwiek składnik. Nie stosować na uszkodzoną skórę lub w miejscach ze znacznym przerwaniem ciągłości skóry. Nie stosować wyrobu u dzieci poniżej 2 roku życia. Nie stosować wyrobu po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu.
Rodzaj rejestracji: wyrób medyczny
Działanie leku: Najważniejszym parametrem wyrobu jest szybkie i równomierne pokrywanie skóry głowy i włosów gwarantowane przez zastosowaną o-effect® technology. Badania skuteczności Pipi NITOLIC® wykazały, ze jednorazowe zastosowanie wyrobu likwiduje 100% aktywnych stadiów rozwojowych wszy oraz 100% gnid, bez konieczności powtórnego wykonywania zabiegu. Ze względu na fizyczny sposób działania nie istnieje ryzyko uodpornienia się pasożytów na wyrób. Wyrób można stosować wielokrotnie, gdyż nie zawiera pestycydów, środków owadobójczych i jest bezpieczny w stosowaniu.