Purella Superfoods

suplement diety ashwagandha redukcja stresu, 60 kaps./1 opak.

29 99
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Purella Superfoods

*Żeń-szeń indyjski (Ashwagandha) wykazuje właściwości adaptogenne. Pomaga w utrzymaniu zdolności fizycznych i psychicznych w przypadku osłabienia, zmęczenia, utraty koncentracji. Zwiększa odporność organizmu na stres. Pomaga zachować zdrową skórę. Korzystnie wpływa na serce i układ sercowo-naczyniowy. Skład wzbogacony został ekstraktem z pieprzu czarnego BioPerine®. Pieprz czarny wspiera trawienie i wchłanianie składników odżywczych oraz zwiększa skuteczność składników ziołowych.

Produkt nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.
ID: 464358
Cena jednostkowa: 0,23 zł /1g

Składniki

ekstrakt z korzenia żeń-szenia indyjskiego standaryzowany na 7 % witanolidów,1 % alkaloidów,0,25 % witaferyny A,otoczka kapsułki Vcaps: hydroksypropylometyloceluloza,BiioPerine - ekstrakt z pieprzu czarnego standaryzowany na 95 % piperyny

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspokajającym, nasennym, przeciwpadaczkowym, nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.__Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Rodzaj: kapsułki
Rodzaj rejestracji: suplement diety
Dawkowanie: Spożywać 1 kapsułkę dziennie. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.
Cechy produktu: redukcja stresu*,ekstrakt 400 mg w kapsułce
Nazwa wymagana przez prawo: Purella Superfoods Suplement diety ashwagandha 30,06 g (60 sztuk)