Revox Just

kwas glikolowy 20%, 30 ml

4.0

Kwas glikolowy jest najczęściej stosowanym kwasem alfa hydroksylowym, ponieważ jest jednym z najskuteczniejszych kwasów AHA. Jego cząsteczki są najmniejsze wśród AHA, dzięki czemu są w stanie lepiej przeniknąć przez skórę.

Darmowa dostawa od 35 zł dla zalogowanych!
Revox Just
Revox Just
26 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Revox Just

ID 362720
Cena jednostkowa: 89,97 zł /100ml

Kwas glikolowy działa poprzez zerwanie więzi między starymi komórkami skóry, uwalniając je, aby mogły zostać złuszczone. Pomaga przyspieszyć proces odnowy skóry, regularnie wnosząc świeżą, nową skórę na powierzchnię, gdy jest stosowana rutynowo. Skóra wygląda młodziej i jest bardziej rozmyta dzięki szybszej odnowie komórek.

Stosuj z JUST Argan Oil, JUST Blend Oil or JUST Hyaluronic Acid w ramach codziennej rutyny pielęgnacyjnej, aby odżywiać i chronić skórę przed przesuszeniem.

Nie stosuj z JUST Salicylic Acid, ponieważ może to prowadzić do nadmiernego wysuszenia, zaczerwienienia i / lub podrażnienia skóry.

Kwasy na twarz – które kosmetyki z kwasami wybrać i jak je bezpiecznie stosować
Kwasy na twarz – które kosmetyki z kwasami wybrać i jak je bezpiecznie stosować
Czytaj całość

Informacje dodatkowe

Top składniki: Kwas glikolowy

Dzień/Noc: Noc

Wiek: Uniwersalny

Pojemność: 30 ml

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. Unikaj bezpośredniej ekspozycji na słońce i stosuj filtry przeciwsłoneczne, a tydzień po użyciu kwasu glikolowego JUST. Możliwa jest indywidualna nietolerancja produktu. Jeśli wystąpi dyskomfort, należy przerwać korzystanie z produktu.

Sposób użycia: Nakładać 4-5 kropli wieczorem na oczyszczoną skórę, delikatnie masować, następnie zmyć.

Działanie: Złuszczające

Składniki

Aqua, Glycolic Acid, Propylene Glycol, Potassium Hydroxide, Xanthan Gum, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Phenoxyethanol, Disodium EDTA
4.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię