Seago

szczoteczka soniczna do zębów (szara), 1 szt.

31 90
DODANO
od 15 zł przez paczkomat dla wszystkich
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Seago

Szczoteczka soniczna do zębów SEAGO XFU SG-2102 (szara)

Zadbaj o zdrowy uśmiech z Seago XFU SG-2102. Szczoteczka soniczna generuje 24000 drgań na minutę i pracuje do 120 dni na jednym naładowaniu. Oferuje 2 tryby pracy, dzięki czemu dostosujesz jej działanie do własnych potrzeb. Specjalny timer ułatwi kontrolowanie czasu szczotkowania, a dzięki kompaktowej konstrukcji produkt nie zajmie wiele miejsca. Dodatkowo w zestawie znajdziesz zapasową końcówkę i osłonę.

Dla zdrowych i białych zębów

Szczoteczka soniczna pracuje z częstotliwością 24000 drgań na minutę, skutecznie usuwając zanieczyszczenia. Co więcej, włosie Dupont dociera do trudno dostępnych miejsc, dzięki czemu masz pewność, że Twoje zęby są dokładnie wyczyszczone. Dodatkowo na odwrocie końcówki umieszczono wypustki, za pomocą których wyczyścisz język. Zachwycaj śnieżnobiałym uśmiechem z Seago XFU SG-2102.

Wbudowany timer

Już nie musisz kontrolować czasu podczas szczotkowania – XFU SG-2102 zrobi to za Ciebie. Szczoteczka soniczna Seago została wyposażona w inteligentny timer, który co 30 sekund przypomni Ci o zmianie szczotkowanego obszaru, a po 2 min wyłączy się automatycznie.

Kompaktowa konstrukcja

Zabierz szczoteczkę ze sobą w podróż. Seago XFU SG-2102 wyróżnia się lekką i kompaktową konstrukcją, dzięki czemu jej transport i przechowywanie nie sprawią Ci problemu. Z powodzeniem zmieścisz ją w kosmetyczce. Dodatkowo w zestawie znajdziesz specjalną osłonę, którą wykorzystasz w czasie podróży lub przymocujesz do ściany/lustra jako uchwyt.

Wytrzymała

Szczoteczka soniczna Seago jest zasilana baterią AAA, co przekłada się na około 120 dni pracy. Została wykonana z tworzyw ABS i TPE, natomiast uchwyt powstał z aluminium. Ponadto jest odporna na wodę na poziomie IPX7, więc możesz z niej korzystać bez obaw o uszkodzenia.

2 tryby pracy

Seago XFU SG-2102 oferuje 2 tryby pracy, dzięki czemu dostosujesz jej działanie do własnych potrzeb. Tryb Clean pozwoli dokładnie wyczyścić zęby, a Massage zapewni dziąsłom delikatny masaż. Aby włączyć odpowiedni tryb, naciśnij przycisk zasilania.

ID: 55397435