STR8 Power Protect Xtreme

dezodorant w sprayu do ciała męski, 150 ml

STR8 Protect Xtreme męski antyperspirant w aerozolu 150ml
Darmowa dostawa od 35 zł dla zalogowanych!
STR8 Power Protect Xtreme
STR8 Power Protect Xtreme
12 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o STR8 Power Protect Xtreme

ID 355462
Cena jednostkowa: 8,66 zł /100ml
Antyperspirant w sprayu STR8 Protect Xtreme posiada turbo technologię "ALL-IN-1". Zapewnia skuteczność i ochronę przyjazną dla skóry dzięki technologii Symrelief Active. 72h ochrona przed potem.

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Antyperspiracyjny dezodorant w aerozolu. NIEBEZPIECZEŃSTWO. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury powyżej 50ºC/122ºF. Chronić przed dziećmi. Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. Unikać kontaktu z oczami. Przerwać stosowanie w przypadku pojawienia się wysypki. Tylko do użytku zewnętrznego.

Nazwa wymagana przez prawo: STR8 antyperspirant w sprayu 150ml Protect Xtreme

Pojemność: 150 ml

Hypoalergiczny: Nie

Podmiot odpowiedzialny: Sarantis Polska S.A.

Marka: STR8

Składniki

Butane, Isobutane, Propane, Cyclopentasiloxane, Aluminum Chlorohydrate, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclohexasiloxane, Parfum, Isopropyl Myristate, Bisabolol, Dimethicone, Disteardimonium Hectorite, Ethylhexylglycerin, Hydroxymethoxyphenyl Decanone, Propylene Carbonate, Tocopheryl Acetate, Triethyl Citrate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii

Porady i inspiracje

Składniki

17 września 2021

Kwas salicylowy – efekty i zastosowanie

Kwas salicylowy należy do grupy kwasów BHA. To najmocniejszy z kwasów na twarz dostępnych do domowego użytku

Składniki

17 września 2021

Kwas glikolowy – efekty i zastosowanie

Kwas glikolowy to skuteczny eksfoliator – jest składnikiem wielu preparatów złuszczających. Należy do grupy kwasów AHA o małych cząsteczkach, które przenikają w głębsze warstwy skóry.