Trec Whey 100

suplement diety o smaku masła orzechowego, 30 g

2 89
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Trec Whey 100

Trec Whey 100 jest bogaty we wszystkie niezbędne do budowy włókien mięśniowych aminokwasy, w tym BCAA i L-Glutaminę. Doskonale się rozpuszcza i szybko się wchłania, a zawarte w nim proteiny serwatkowe intensywnie stymulują prowadzące do rozbudowy muskulatury procesy anaboliczne. Trec Whey 100 zawiera 100% koncentratu białka serwatki, o stężeniu czystego białka powyżej 80%. WHEY 100 wytwarzany jest w procesie ultrafiltracji, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo niską zawartością tłuszczu oraz laktozy. Do produkcji WHEY 100 wykorzystano najwyższej jakości koncentrat białek serwatkowych – wysoko oczyszczone i szybkodziałające źródło pełnowartościowych protein.
ID: 428000
Cena jednostkowa: 0,10 zł /1g

Składniki

koncentrat białka serwatkowego (z mleka)(94,7 %); aromaty; substancja zagęszczająca (sól sodowa karboksymetylocelulozy); substancja słodząca (sukraloza); barwnik (beta-karoten). Produkt może zawierać: soję, zboża zawierające gluten, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

Informacje dodatkowe

Sposób użycia: Jednorazową porcję preparatu Whey 100 – 30 g (2 miarki) rozpuścić w 200 ml wody lub mleka, używając do tego szejkera lub miksera. Stosować 3 porcje dziennie. W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja do 1,5 godz. po treningu oraz III porcja przed snem. W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami oraz III porcja przed snem.
Przeciwwskazania: Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Rodzaj: proszek
Rodzaj rejestracji: suplement diety