W7 Glamorous Nails

sztuczne paznokcie So Sassy, 24 szt./1 opak.

39 99
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o W7 Glamorous Nails

Opakowanie zawiera:

Sztuczne paznokcie:

Aplikacja: Przygotuj paznokcie, delikatnie odsuwając skórki i przemywając płytkę zmywaczem aby ją odtłuścić. Upewnij się, że paznokcie są suche. Wybierz odpowiedni rozmiar sztucznego paznokcia, który najlepiej pasuje do Twojego naturalnego paznokcia. Nałóż klej na tył fałszywego paznokcia. Nałóż cienką warstwę kleju na swój naturalny paznokieć. Przyłóż tips do naturalnej płytki, delikatnie naciśnij i przytrzymaj przez 5 sekund.

Usuwanie: Przytnij i spiłuj powierzchnię, aby zniszczyć warstwę ochronną. Namoczyć paznokcie w zmywaczu do sztucznych paznokci lub acetonie, aż będą miękkie. Zetrzyj zmiękczone paznokcie i klej. Nie odrywaj ani nie ściągaj paznokci na siłę.

Klej do paznokci:

Ostrzeżenie: drażniący. Zawiera cyjanoakrylan etylu. Natychmiast wiąż skórę. Unikaj kontaktu z oczami, ustami i skórą. W przypadku kontaktu z oczami płukać czystą wodą przez co najmniej 15 minut. Jeśli skóra skleja się, nie ciągnij, namocz w ciepłej wodzie lub zmywaczu do kleju i delikatnie odklej. Trzymać z dala od dzieci. Po każdym nałożeniu wytrzeć dyszę kleju. Nie otwieraj na siłę.

Mini pilnik do paznokci

ID: 47924510