Waken

płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml

27 99
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Waken

Wielokrotnie nagradzany płyn do płukania ust z pysznym, naturalnym ekstraktem z mięty pieprzowej zapewnia świeże i łagodne doznania, pomagając jednocześnie odświeżyć oddech. W ekologicznym opakowaniu, z certyfikatem neutralności węglowej, nasz płyn do płukania ust został zaprojektowany tak, aby pięknie wyglądał w każdej łazience, a jednocześnie był bardziej przyjazny dla naszej cennej planety. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O PRODUKCIE ✓ Odświeża oddech ✓ Zrównoważone opakowanie ✓ Piękny w łazience ✓ Pyszne naturalne aromaty ✓ Bez alkoholu ✓ Przyjazny dla wegan ✓ Nagrodzony ✓ neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla Ten cudownie skuteczny płyn do płukania ust Spearmint jest przyjazny dla zębów i dziąseł oraz zawiera fluorek sodu, który pomaga chronić przed ubytkami. Skuteczny i delikatny, ten bezalkoholowy płyn do płukania ust odświeża oddech bez przytłaczającego uczucia szorstkości. Ten wegański płyn do płukania ust jest odpowiedni dla wegan, wegetarian i wszystkich, którzy dostrzegają korzyści płynące z życia opartego na roślinach. Wykonany z mieszanki zrównoważonej trzciny cukrowej i plastiku PCR (post consumer recycled), ten ładny pastelowy płyn do płukania ust posiada certyfikat neutralności węglowej i będzie pięknie wyglądał w Państwa łazience.
ID: 434975
Cena jednostkowa: 5,60 zł /100ml

Składniki

Aqua, Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Xylitol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Aroma*, Citric Acid, Sodium Fluoride, Sodium Hydroxide, Fragaria Ananassa (Strawberry) Fruit Extract. *A blend of natural ingredients.

Informacje dodatkowe

Sposób użycia: Płyn do płukania ust z fluorem.Płyn do płukania jamy ustnej Waken truskawka i mięta. Płukać usta 20 ml płynu dwa razy dziennie przez maksymalnie 30 sekund, a następnie wypluć. Nie rozcieńczać, nie połykać i nie pić z butelki. Nie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 6 roku życia.
Zawiera fluor: Tak