6Pak Ashwagandha

suplement diety 666mg, 90 kaps./1 opak.

29 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o 6Pak Ashwagandha

Adaptogeny to zioła, które poprawiają reakcje na stres i pomagają organizmowi przystosować się poprzez normalizację procesów fizjologicznych w okresach wzmożonego stresu. Wywierają działanie chroniące przed stresem poprzez regulację homeostazy. To wszystko sprowadza się do wniosku, że Ashwagandha może okazać się świetnym wsparciem w okresach napięcia psychicznego i nerwowego, przyczyniać się do optymalnego odprężenia i do równowagi emocjonalnej oraz wspierać naszą witalność. Ashagandha polecana jest w okresach wzmożonej aktywności fizycznej. Roślina ta może być dobrym wyborem dla osób aktywnych fizycznie. Obecnie coraz częściej podkreśla się znaczenie składników roślinnych, co również ma odzwierciedlenie w publikacjach naukowych. Ashwagandha może być przydatna w przypadku uogólnionego osłabienia oraz w poprawie szybkości i siły mięśni kończyn dolnych oraz koordynacji nerwowo-mięśniowej. Dodatkowo roślina ta może pomóc w opóźnieniu wystąpienia zmęczenia, a tym samym wydłużyć czas do wyczerpania i utrzymać moc przez relatywnie dłuższy okres. Ashwagandha zawiera kilka aktywnych składników, które mogą odpowiadać za różne mechanizmy jej działania. Należą do nich m. in. saponiny, flawonoidy, alkaloidy i witanolidy (czyli laktony steroidowe, pochodne ergostanu). Suplementacja Ashwagandhą wiąże się ze znacznym wzrostem masy mięśniowej i siły, a także jej suplementacja może być przydatna w połączeniu z programem treningu oporowego.
ID: 438797
Cena jednostkowa: 0,26 zł /1g

Składniki

ekstrakt z korzenia Ashwagandhy (Withania somnifera) [1,5% witanolidy] (83%); otoczka kapsułki (żelatyna)B / (substancja glazurująca - hydroksypropylometyloceluloza)C, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych). B,CPatrz symbol za numerem partii produkcyjnej.

Informacje dodatkowe

Podmiot odpowiedzialny: Trec Nutrition Sp. Z o.o.
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Może zawierać niezamierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten, jaj, orzechów ziemnych i innych orzechów. Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspokajającym, nasennym, przeciwpadaczkowym, nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.
Sposób użycia: Przyjmować 1 kapsułkę dziennie, nie rozgryzając, popijając odpowiednią ilością płynu, w trakcie posiłku.
Przeciwwskazania: Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspokajającym, nasennym, przeciwpadaczkowym, nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Rodzaj: kapsułki
Rodzaj rejestracji: suplement diety
Ciąża i karmienie piersią: Produktu nie stosować u kobiet w ciąży i w trakcie laktacji.
Wskazania: Suplement diety z ekstraktem z korzenia Ashwagandha zawiera 666 mg ekstraktu w każdej kapsułce. Ekstrakt z Withania somnifera (Ashwagandha) charakteryzuje się właściwościami przeciwutleniającymi oraz adaptogennymi, wspomaga siły witalne i kondycję psychofizyczną. Produkt polecany dla osób intensywnie trenujących oraz szczególnie narażonych na działanie stresu.
Dawkowanie: Przyjmować 1 kapsułkę dziennie, nie rozgryzając, popijając odpowiednią ilością płynu, w trakcie posiłku.