6Pak Omega 3

suplement diety, 90 kaps./1 opak.

24 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o 6Pak Omega 3

6PAK Nutrition Omega 3 to światowej klasy suplement diety o szerokim spektrum pozytywnego wpływu na niemal każdy aspekt funkcjonowania organizmu. Prawidłowo zbilansowana dieta jest podstawą zarówno w okresie budowania, jak i kształtowania wymarzonej sylwetki. Niestety, częstym zjawiskiem jest niedobór tzw. zdrowych tłuszczów z grupy omega 3. Wynika to z niedostatecznego spożycia tłustych ryb. Każda porcja naszej Omegi to doskonałe źródło kwasu eikozapentaenowego (EPA) oraz kwasu dokozaheksaenowego (DHA), których niezwykłe właściwości są powszechnie znane i cenione. Oferowany przez nas produkt zawiera także starannie dobraną dawkę witaminy E o znakomitej przyswajalności. Wykazuje ona silne właściwości antyoksydacyjne, które wpływają korzystnie na organizm, wspierając go w walce z wolnymi rodnikami, ale także chroniąc kwasy tłuszczowe przed utlenianiem się (np. pod wpływem promieni słonecznych). Kwasy tłuszczowe z grupy omega 3 wpływają na wiele aspektów funkcjonowania oganizmu, w tym na prawidłową pracę mózgu oraz utrzymanie w pełni sprawnego narządu wzroku (DHA). Ponadto zarówno kwas eikozapentaenowy (EPA) i kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca oraz układu krwionośnego. Dodatkowo pomagają w utrzymaniu odpowiedniego ciśnienia oraz profilu lipidowego krwi. Jak widzisz, warto zadbać o odpowiednią podaż kwasów tłuszczowych z grupy omega 3 w diecie. Dzięki naszemu suplementowi będzie to nie tylko proste, ale i komfortowe dzięki łatwym do połknięcia kapsułkom typu softgel. Jedno opakowanie 6PAK Nutrition Omega 3 zawiera aż 90 kapsułek, z których każda to aż 1000 mg tranu (oleju rybiego) będącego bogatym źródłem kwasów tłuszczowych z grupy omega 3 (nazywanych inaczej niezbędnymi nienasyconymi kwasami tłuszczowymi (NNKT)). Wystarcza na 3 miesiące pełnej suplementacji, charakteryzuje się zatem wyjątkową wydajnością, co ma przełożenie na aspekt ekonomiczny.
ID: 438834
Cena jednostkowa: 0,15 zł /1g

Składniki

olej rybi, [18% EPA (kwasu eikozapentaenowego), 12% DHA (kwasu dokozaheksaenowego)], otoczka kapsułki [żelatyna, substancja wiążąca (glicerol)], witamina E (octan D-alfa-tokoferylu).

Informacje dodatkowe

Podmiot odpowiedzialny: Trec Nutrition Sp. Z o.o.
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Może zawierać niezamierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten, jaj, orzechów ziemnych i innych orzechów.
Sposób użycia: Przyjmować 2 kapsułki dziennie, nie rozgryzając, popijając odpowiednią ilością płynu, najlepiej w trakcie lub bezpośrednio po posiłku.
Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Rodzaj: kapsułki
Rodzaj rejestracji: suplement diety
Ciąża i karmienie piersią: Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.
Wskazania: Suplement diety w postaci kapsułek uzupełniający dietę w wielonienasycone kwasy tłuszczowe EPA i DHA należące do grupy omega-3. Kwas eikozapentaenowy (EPA) i kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg EPA i DHA dziennie.
Dawkowanie: Przyjmować 2 kapsułki dziennie, nie rozgryzając, popijając odpowiednią ilością płynu, najlepiej w trakcie lub bezpośrednio po posiłku.