6Pak BCAA

suplement diety o smaku kaktusowo-cytrynowym, 400 g

59 99
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o 6Pak BCAA

BCAA PAK jest profesjonalnym suplementem diety, dzięki któremu w prosty i przyjemny sposób dostarczysz swojemu organizmowi solidnej dawki aminokwasów rozgałęzionych BCAA, których organizm nie jest w stanie sam syntetyzować. Stanowią one około 35% ogólnej masy mięśni, warto zatem zadbać o odpowiednią ich ilość w codziennej diecie. Witaminy pełnią szereg funkcji i warunkują prawidłową pracę całego organizmu (wchodzą w skład enzymów, ale także wpływają na uszczelnianie naczyń krwionośnych utrudniając tym samym przenikanie drobnoustrojów). Witamina C wspiera układ immunologiczny, który jest bardzo osłabiany poprzez poddawanie organizmu dużym i regularnym czynnikom stresogennym - do nich należy także wliczyć ciężkie treningi. Pojawienie się tej witaminy w składzie nie jest przypadkowe i sprawi, że będziesz mniej podatny na infekcje, co ograniczy do minimum ryzyko choroby, która wymusiłaby przerwę w treningach. Witaminy z grupy B mają znaczny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego (pomagają się wyciszyć, poprawiają samopoczucie), ale oczywiście nie jest to wszystko. Chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6) jest niezbędna w procesach krwiotwórczych, łagodzi skurcze mięśni oraz rąk, ale jej najważniejszą funkcją dla sportowców jest udział w przemianach białka - ułatwiając jego przyswajanie! Jak widzisz zestawienie tych trzech witamin nie jest przypadkowe i niesie za sobą określone korzyści!
ID: 438600
Cena jednostkowa: 1,18 zł /1g

Składniki

mieszanka aminokwasów instanizowanych BCAA (L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromaty, substancje słodzące (acesulfam K, sukraloza), maltodekstryna, barwnik (karoteny), witamina C (kwas L-askorbinowy), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

Informacje dodatkowe

Podmiot odpowiedzialny: Trec Nutrition Sp. Z o.o.
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Produkt może zawierać: mleko, soję, zboża zawierających gluten, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.
Sposób użycia: Zmieszać 2 miarki proszku (10 g) z 300 ml wody. Spożywać 1 porcję dziennie przed, w trakcie lub po treningu. Stosować w dni treningowe. Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia to 10 g.
Przeciwwskazania: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne.
Rodzaj rejestracji: suplement diety
Ciąża i karmienie piersią: Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących.
Wskazania: Suplement diety. Zawiera substancje słodzące. BCAA PAK jest produktem na bazie aminokwasów BCAA, który gwarantuje znakomite działanie oraz wsparcie procesów regeneracyjnych. Dodatkowo wzbogacony został o witaminy: C, B6.
Dawkowanie: Zmieszać 2 miarki proszku (10 g) z 300 ml wody. Spożywać 1 porcję dziennie przed, w trakcie lub po treningu. Stosować w dni treningowe. Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia to 10 g.