6Pak Mass Pak

suplement diety o smaku waniliowym, 3000 g

99 99
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o 6Pak Mass Pak

MASS PAK został stworzony z myślą o osobach uprawiających różne dyscypliny sportowe, a zwłaszcza treningi siłowe, wytrzymałościowe i wydolnościowe (czyli intensywne i wyczerpujące). Pamiętaj, że stosowanie odżywek węglowodanowo-białkowych uzależnione jest od rodzaju i intensywności treningu, a także od stopnia zaawansowania. Produkty węglowodanowo-białkowe stosujemy, kiedy pełnowartościowa dieta przy odpowiednim treningu to za mało do osiągnięcia zamierzonych celów. Jeśli nie widzisz progresu w budowie swojej masy mięśniowej, jeśli jesteś osobą o typie ektomorficznym (czyli trudno przybierasz na wadze) lub po prostu jeśli potrzebujesz większej ilości węglowodanów jako paliwa energetycznego – odżywki będące połączeniem węglowodanów i białka są świetnym wyborem. MASS PAK został dodatkowo wzbogacony o kreatynę, taurynę i L-glicynę.
ID: 439038
Cena jednostkowa: 0,03 zł /1g

Składniki

maltodekstryna (69 %), glukoza (14 %), koncentrat białka serwatkowego ( z mleka) (8 %), monohydrat kreatyny (2,28 %), tauryna (2 %), L-glicyna (2 %), aromaty, substancja zagęszczająca (guma celulozowa), barwnik (katoteny), substancja słodząca (sukraloza).

Informacje dodatkowe

Podmiot odpowiedzialny: Trec Nutrition Sp. Z o.o.
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Może zawierać niezamierzoną obecność soi, zbóż zawierających gluten, jaj, orzechów ziemnych i innych orzechów..
Sposób użycia: Rozpuścić 3,5 miarki proszku (100 g) w 200 ml wody lub odtłuszczonego mleka. Spożywać rano, przed lub po treningu.
Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Rodzaj: proszek
Rodzaj rejestracji: suplement diety
Ciąża i karmienie piersią: Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.
Wskazania: Suplement diety. Zawiera cukry i substancję słodzącą. Produkt dostarczający składniki odżywcze - głównie węglowodany i białka, uzupełniający dodatkowo dietę w monohydrat kreatyny, taurynę i L-glicynę. Białka przyczyniają się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej, ich spożywanie wspiera budowę masy mięśniowej, a także pośrednio wspomaga regenerację mięśni po treningu. Dodatkowo białka pomagają w utrzymaniu zdrowych kości. Produkt jest idealną propozycją dla osób wyczynowo uprawiających różne dyscypliny sportu, szczególnie zalecany jako uzupełnienie diety podczas treningów siłowych, wytrzymałościowych i wydolnościowych.
Dawkowanie: Rozpuścić 3,5 miarki proszku (100 g) w 200 ml wody lub odtłuszczonego mleka. Spożywać rano, przed lub po treningu.