AA

148 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Kosmetyki AA – ponad 35 lat doświadczenia w pielęgnacji

Skuteczne i bezpieczne kosmetyki hipoalergiczne AA to świetny wybór dla skóry wrażliwej i skłonnej do uczuleń, która wymaga łagodnej pielęgnacji. Ich receptury zawierają najwyższej jakości składniki, oczyszczone ze związków alergizujących. Znalazły się tu tylko niezbędne substancje, wyselekcjonowane z myślą o finalnym działaniu produktu na skórę. Kosmetyki antyalergiczne są produkowane z dużą troską i precyzją, z zachowaniem wysokich norm rynku farmaceutycznego.

Ta polska marka to fenomen na skalę światową – jako jedna z niewielu dysponuje tak bogatą ofertą kosmetyków hipoalergicznych, które zostały skrupulatnie przetestowane przez osoby o skórze  wrażliwej i skłonnej do alergii. Pierwszy taki produkt w historii marki – hipoalergiczny krem AA w kultowym pomarańczowym opakowaniu – trafił do sprzedaży w 1982 roku.

Dziś w ofercie marki znajdziesz preparaty dopasowane do każdego typu cery. Wśród nich m.in. nawilżające i przeciwzmarszczkowe kremy AA, kompleksowe linie do pielęgnacji ciała czy wysokiej jakości kosmetyki do makijażu dla alergików.

Kosmetyki do makijażu AA Wings of Color – piękne i bezpieczne

Twoja skóra łatwo ulega podrażnieniom, a przez alergię musisz skrupulatnie czytać składy kosmetyków do makijażu, zanim ich użyjesz? Dzięki marce AA to nie problem! Hipoalergiczna linia produktów AA Wings of Color to wyjątkowo łagodne i bezpieczne receptury. Kosmetyki z tej serii są pozbawione alergenów i groźnych substancji, które mogłyby podrażnić delikatną skórę twarzy, powiek i ust.

Dzięki kosmetykom do makijażu AA Wings stworzysz perfekcyjny make-up na każdą okazję. Nie musisz się przy tym martwić o to, jak stosowane produkty wpłyną na stan Twojej skóry. Antyalergiczne primery, podkłady, pudry i kosmetyki do konturowania są nie tylko w pełni bezpieczne, ale też wyjątkowo trwałe. W ofercie produktów AA Wings of Color znajdziesz również hypoalergiczne tusze do rzęs, cienie do powiek w wielu odcieniach, miękkie kredki do oczu i mocno napigmentowane eyelinery.

Wyjątkowa kolekcja Botanical Essence od marki AA to nowatorska linia kosmetyków opracowana na bazie szlachetnych esencji i olejów roślinnych. Delikatne i bezpieczne formuły o wszechstronnych właściwościach i skutecznym działaniu, przeznaczone do codziennego stosowania w ciągu dnia i w nocy. Komfortowa i przyjemna aplikacja sprawia, że pielęgnacja staje się prawdziwym odprężeniem.