Acuvue

72 produkty

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Twoje Acuvue, czyli soczewki dopasowane do potrzeb

Marka Acuvue swoją tradycją sięga aż 1950 roku, kiedy to zaczęła specjalizować się w zakresie korekty widzenia. Po latach docenił to prawdziwy gigant – międzynarodowy koncern farmaceutyczny i kosmetyczny Johnson&Johnson, który kupił markę i kontynuował jej rozwój. Soczewki Johnson Acuvue wkroczyły na jeszcze wyższy poziom w 1988 roku kiedy to marka przedstawiła pierwsze miękkie jednodniowe soczewki kontaktowe zmieniając tym samym świat korekcji wzroku raz na zawsze.

Acuvue Oasys 1-Day – jednodniowe soczewki

Miękkie, cienkie i elastyczne – takie są właśnie soczewki Acuvue Oasys 1-Day, które przeznaczone są do zakładania tylko na jeden dzień. Dlaczego taka opcja jest chętnie wybierana przez osoby z wadami wzroku? Przede wszystkim nie każdy nosi szkła kontaktowe na co dzień, ale chce mieć taką możliwość w czasie treningów lub na specjalne okazje. Wówczas jednodniowe soczewki Acuvue okazują się być strzałem w dziesiątkę. Inni wybierają taką opcję ze względu na większą higienę i brak konieczności odpowiedniej pielęgnacji soczewek Acuvue, co przekłada się na codzienny komfort użytkowy – dzięki nim nie musisz wszędzie zabierać ze sobą płynu do soczewek Acuvue oraz pojemnika do ich przechowywania. Czysto, łatwo i wygodnie!

Acuvue Oasys – jednorazowe soczewki na dłużej

Dla tych którzy preferują jednak tradycyjne rozwiązania dostępna jest szeroka oferta soczewek dwutygodniowych. Soczewki Acuvue Oasys są łatwo dostępne dla osób o zróżnicowanych wadach wzroku, ale wszystkie łączy jedna cecha – technologia HYDRACLEAR® PLUS dbająca o to, by oko przez cały czas było odpowiednio nawilżone nawet jeśli przez cały dzień pracujesz w klimatyzowanym pomieszczeniu, korzystając z komputera lub smartfona. Z Twoimi Acuvue nie musisz się więc obawiać popularnego dla osób noszących soczewki dwutygodniowe zespołu suchego oka. Już teraz sprawdź, soczewki Acuvue dostępne w ofercie drogerii Hebe!